Kommode (renoveringsprojekt)-Fi2147

Palisanderkommode med 7 skuffer fra Ørum Møbler.  Fremstår i dårlig stand og kræver pleje og rep.

Har brugsspor i form af ridser/mærker/blegning, finerafslag, udskåret hul i bagbeklædning samt rød maling, som kan fjernes. Se billeder for detaljer.

Palisander/palisanderfiner og andet træ.

L:76 cm – D:41cm – H: 110 cm.

Nuværende bud: 250,00 DKK

Tid tilbage:

Slutdato: 22/05/2022 21:00

Nuværende bud: 250,00 DKK

DanielF250,00 DKK 21/05/2022 19:37
Josefinere225,00 DKK 14/05/2022 21:22
DanielF200,00 DKK Autobud14/05/2022 21:22
Josefinere200,00 DKK 14/05/2022 21:22
DanielF175,00 DKK Autobud14/05/2022 21:22
Josefinere150,00 DKK 14/05/2022 21:22
DanielF125,00 DKK 14/05/2022 20:34
Josefinere100,00 DKK 14/05/2022 19:27
Auktionstart13/05/2022 20:00