Kvadratisk teakbord med udtræk – Fi2496

Spisebord med 2 udtræksplader i teak/finer.

85×85 cm – H. 78 cm – tillægsplader L: 38 cm.

Bordet fremstår med brugsspor som mærker, ridser, hak, finerafslag samt farveforskelle.

Vindende bud: 510,00 DKK

Højeste bud var: Vuptimad

Vuptimad510,00 DKK 28/08/2022 20:32
Bgm500,00 DKK Autobud28/08/2022 20:32
Vuptimad491,00 DKK 28/08/2022 20:32
Bgm481,00 DKK Autobud28/08/2022 20:32
Vuptimad471,00 DKK 28/08/2022 20:32
Bgm461,00 DKK Autobud28/08/2022 20:32
Vuptimad451,00 DKK 28/08/2022 20:32
Bgm441,00 DKK 28/08/2022 20:31
Vuptimad431,00 DKK 28/08/2022 20:28
Bgm421,00 DKK 28/08/2022 15:42
Tjavsen413,00 DKK Autobud28/08/2022 15:42
Tjavsen411,00 DKK Autobud28/08/2022 15:41
Bgm401,00 DKK 28/08/2022 15:41
Tjavsen391,00 DKK Autobud28/08/2022 15:41
Bgm381,00 DKK 28/08/2022 15:41
Tjavsen371,00 DKK Autobud27/08/2022 15:23
Baileys361,00 DKK 27/08/2022 15:23
Tjavsen341,00 DKK Autobud27/08/2022 15:23
Baileys331,00 DKK 27/08/2022 15:23
Tjavsen315,00 DKK Autobud27/08/2022 15:23
Baileys305,00 DKK 27/08/2022 15:23
Tjavsen260,00 DKK Autobud27/08/2022 15:22
Baileys250,00 DKK 27/08/2022 15:22
Tjavsen240,00 DKK Autobud25/08/2022 10:10
Vuptimad230,00 DKK 25/08/2022 10:10
Tjavsen220,00 DKK Autobud25/08/2022 10:10
Vuptimad210,00 DKK 25/08/2022 10:10
Tjavsen200,00 DKK Autobud25/08/2022 10:09
Vuptimad190,00 DKK 25/08/2022 10:09
Tjavsen180,00 DKK Autobud25/08/2022 10:09
Vuptimad170,00 DKK 25/08/2022 10:09
Tjavsen160,00 DKK Autobud25/08/2022 10:09
Vuptimad150,00 DKK 25/08/2022 10:09
Tjavsen140,00 DKK 24/08/2022 18:50
johanne svendsen130,00 DKK 23/08/2022 16:43
Jensen120,00 DKK 22/08/2022 10:41
Metteksorensen110,00 DKK 22/08/2022 6:05
Anne100,00 DKK 18/08/2022 20:33
Auktionstart18/08/2022 12:00