Lille arkivskab-Fi2935

Varenummer: Fi2935 Kategorier: , Tags: , ,

Lille arkivskab i eg/finer med 7 skuffer og jalousilåge.

Fremstår med brugsspor som ridser, mærker og små afslag.

Vindende bud: 330,00 DKK

Højeste bud var: Bodil

Bodil330,00 DKK Autobud20/01/2023 19:02
Lene320,00 DKK 20/01/2023 19:02
Bodil310,00 DKK Autobud20/01/2023 13:21
Lars dahl300,00 DKK 20/01/2023 13:21
Bodil230,00 DKK 20/01/2023 10:07
alexsandraluka220,00 DKK 20/01/2023 7:45
MostersChoise210,00 DKK 19/01/2023 19:24
zira200,00 DKK Autobud19/01/2023 19:23
MostersChoise190,00 DKK 19/01/2023 19:23
zira180,00 DKK Autobud19/01/2023 19:23
MostersChoise170,00 DKK 19/01/2023 19:23
zira160,00 DKK Autobud19/01/2023 19:23
MostersChoise150,00 DKK 19/01/2023 19:23
zira140,00 DKK Autobud19/01/2023 19:23
MostersChoise130,00 DKK 19/01/2023 19:23
zira120,00 DKK Autobud19/01/2023 19:23
MostersChoise110,00 DKK 19/01/2023 19:23
zira100,00 DKK Autobud19/01/2023 19:23
MostersChoise90,00 DKK 19/01/2023 19:23
zira80,00 DKK Autobud19/01/2023 19:23
MostersChoise70,00 DKK 19/01/2023 19:23
zira60,00 DKK 19/01/2023 19:16
Lene50,00 DKK 19/01/2023 18:52
Auktionstart19/01/2023 18:30