Lille entremøbel-Fi3457

Lille møbel i teak/finer med skuffe og “string” hylde. L:60 cm – H: 58 cm – D: 31 cm.

Fremstår med brugsspor som fx. Lidt rander/ridser på topplade, skrab/hak på ben samt flosset bagbeklædning.
Se billeder for brugsspor.

Vindende bud: 431,00 DKK

Højeste bud var: Benji

Benji431,00 DKK Autobud06/09/2023 7:02
mads h421,00 DKK 06/09/2023 7:02
Benji411,00 DKK Autobud06/09/2023 7:02
mads h401,00 DKK 06/09/2023 7:02
Benji391,00 DKK Autobud06/09/2023 7:02
mads h381,00 DKK 06/09/2023 7:02
Benji361,00 DKK Autobud06/09/2023 7:01
mads h351,00 DKK 06/09/2023 7:01
Benji331,00 DKK Autobud05/09/2023 19:36
Pøts321,00 DKK 05/09/2023 19:36
Benji311,00 DKK Autobud05/09/2023 19:36
Pøts301,00 DKK 05/09/2023 19:36
Benji291,00 DKK Autobud05/09/2023 19:36
Pøts281,00 DKK 05/09/2023 19:36
Benji271,00 DKK Autobud05/09/2023 19:36
Pøts261,00 DKK 05/09/2023 19:36
Benji251,00 DKK Autobud05/09/2023 19:36
Pøts241,00 DKK 05/09/2023 19:36
Benji231,00 DKK Autobud05/09/2023 19:35
Pøts221,00 DKK 05/09/2023 19:35
Benji211,00 DKK 05/09/2023 12:45
Hantikmis201,00 DKK Autobud05/09/2023 12:45
Hantikmis120,00 DKK Autobud05/09/2023 8:17
Per hindsbak110,00 DKK 05/09/2023 8:17
Hantikmis100,00 DKK Autobud05/09/2023 0:34
Cajak90,00 DKK 05/09/2023 0:34
Hantikmis80,00 DKK Autobud04/09/2023 20:52
Lars L70,00 DKK 04/09/2023 20:52
Hantikmis60,00 DKK 04/09/2023 17:25
Josefinesoender50,00 DKK 04/09/2023 13:56
Auktionstart04/09/2023 12:00