Lise Blåbjerg Litografi – 2031
Litografi nr. 9/180 højst sandsynlig af Lise Blaabjerg uden titel,
uden signering, udelukkende med nummerering.
Højde 88, 5 cm.
brede 71, 5 cm.
Litografi og Pas par tout fremstår i rigtig god stand. Rammen fremstår i dårlig stand, med afslag, ridser og mærker.
Se også varenummer 2032
Lukket
Auktion fejlede da der ikke var nogen budAuktionstart | 23/11/2023 0:00 |