LP plader-Fi1606

Disneyland After Dark – No fuel left for The Pilgrims
Linnet & Salomonsen – Krig og Kærlighed
Anne Linnet – Jeg er jo lige her
ABBA – Arrival

Stand: Der kan forekomme ridser/brugsspor på pladerne. Ikke tjekket/afspillet.
Kan beses i Finderiet.

Vindende bud: 90,00 DKK

Højeste bud var: claus

claus90,00 DKK 17/11/2021 20:04
jens80,00 DKK 17/11/2021 10:29
Ask70,00 DKK 17/11/2021 8:20
jens60,00 DKK 16/11/2021 14:35
kuglemusen50,00 DKK 14/11/2021 21:34
Auktionstart13/11/2021 8:00