LP plader-Fi1607

U2 – Rattle and Hum (2 plader)
Depeche Mode – Violator
Prince – Purple Rain med plakat
Guns Nˋ Roses – Use your Illusion (2 plader)

Stand: Der kan forekomme forekomme ridser/brugsspor på pladerne. Ikke tjekket/afspillet.
Kan beses i Finderiet.

Vindende bud: 396,00 DKK

Højeste bud var: Emil

Emil396,00 DKK Autobud20/11/2021 19:11
RBR386,00 DKK 20/11/2021 19:11
Emil376,00 DKK Autobud20/11/2021 18:44
RBR366,00 DKK 20/11/2021 18:44
Emil356,00 DKK 19/11/2021 14:41
Ricardo346,00 DKK 19/11/2021 13:49
Emil340,00 DKK Autobud19/11/2021 13:49
Emil310,00 DKK 19/11/2021 11:16
Ricardo300,00 DKK Autobud19/11/2021 11:16
Ricardo295,00 DKK Autobud19/11/2021 11:15
Emil285,00 DKK 19/11/2021 11:15
Ricardo275,00 DKK 19/11/2021 10:30
Emil265,00 DKK 19/11/2021 9:02
Ricardo255,00 DKK 19/11/2021 8:54
Emil245,00 DKK Autobud19/11/2021 8:53
Ricardo245,00 DKK 19/11/2021 8:53
Emil235,00 DKK Autobud19/11/2021 8:53
Ricardo225,00 DKK 19/11/2021 8:53
Emil215,00 DKK Autobud19/11/2021 8:53
Ricardo205,00 DKK 19/11/2021 8:53
Emil195,00 DKK 18/11/2021 19:40
Ask185,00 DKK 18/11/2021 13:28
Emil180,00 DKK Autobud18/11/2021 13:28
Emil175,00 DKK Autobud17/11/2021 10:30
jens165,00 DKK 17/11/2021 10:30
Emil155,00 DKK Autobud17/11/2021 10:30
jens145,00 DKK 17/11/2021 10:30
Emil135,00 DKK 16/11/2021 23:36
jens125,00 DKK Autobud16/11/2021 23:36
jens110,00 DKK 16/11/2021 14:37
Malilul100,00 DKK Autobud16/11/2021 14:37
Malilul90,00 DKK 16/11/2021 10:24
steffen80,00 DKK 15/11/2021 22:51
Guildd5570,00 DKK 15/11/2021 20:15
steffen60,00 DKK 14/11/2021 17:08
Heidi50,00 DKK 13/11/2021 16:29
Auktionstart13/11/2021 8:00