Lyngby Blå Flamme-Fi2402

Diverse Lyngby Blå Flamme til middagsbordet. Har brugsspor

2 delt fad:  30×16 cm

Alm fad Ø: 33×20 cm. Har mikroafslag på kant. Se billede.

2 skåle Ø: 24/20 cm. Den ene skål har brugsridser/mærker i bunden.

2 gryder/skåle med hank og låg Ø: 25×18 cm og 22×15 cm.

2 fade med hank: 24×16 cm.

Smørkande: 15 cm.

Vindende bud: 700,00 DKK

Højeste bud var: zira

zira700,00 DKK 27/07/2022 19:58
Lisvillads675,00 DKK 27/07/2022 19:43
zira650,00 DKK Autobud27/07/2022 19:43
Lisvillads625,00 DKK 27/07/2022 19:43
zira600,00 DKK Autobud27/07/2022 19:43
Lisvillads575,00 DKK 27/07/2022 19:43
zira550,00 DKK Autobud27/07/2022 19:43
Lisvillads525,00 DKK 27/07/2022 19:43
zira500,00 DKK 27/07/2022 12:00
Lotte Vangsgaard475,00 DKK 27/07/2022 11:37
zira450,00 DKK Autobud27/07/2022 11:37
Lotte Vangsgaard425,00 DKK 27/07/2022 11:37
zira400,00 DKK Autobud27/07/2022 11:37
Lotte Vangsgaard375,00 DKK 27/07/2022 11:37
zira350,00 DKK 25/07/2022 9:36
Michael steiner325,00 DKK 18/07/2022 21:07
Malenep12300,00 DKK 17/07/2022 20:13
Poul erik kristensen275,00 DKK 17/07/2022 13:57
Malenep12250,00 DKK 15/07/2022 8:24
Michael steiner225,00 DKK 14/07/2022 23:42
Malenep12200,00 DKK 13/07/2022 8:37
Lars L175,00 DKK 12/07/2022 20:05
Malenep12150,00 DKK 12/07/2022 14:54
Lisvillads125,00 DKK 12/07/2022 11:36
Dayin100,00 DKK 12/07/2022 10:52
Auktionstart12/07/2022 8:00