Märklin lot – 1074
Forskellige vogne, skinner, spor m.m- stand varierer fra nyt til godt brugt. Der kan forekomme brugsspor/mangler på nogle dele.
Vindende bud: 285,00 kr.
Højeste bud var:
285,00 kr. | 11/06/2021 18:03 | ||
Ask | 275,00 kr. | Autobud | 11/06/2021 18:03 |
Ask | 255,00 kr. | 04/06/2021 22:00 | |
Boellemis | 245,00 kr. | Autobud | 04/06/2021 22:00 |
Boellemis | 195,00 kr. | Autobud | 04/06/2021 22:00 |
Ask | 185,00 kr. | 04/06/2021 22:00 | |
Boellemis | 175,00 kr. | Autobud | 04/06/2021 8:17 |
janej | 165,00 kr. | 04/06/2021 8:17 | |
Boellemis | 50,00 kr. | 04/06/2021 6:31 | |
Auktionstart | 03/06/2021 18:00 |