Märklin lot – 1074

Varenummer: Fi1074 Kategori:

Forskellige vogne, skinner, spor m.m- stand varierer fra nyt til godt brugt. Der kan forekomme brugsspor/mangler på nogle dele.

Vindende bud: 285,00 DKK

Højeste bud var: Peh

Peh285,00 DKK 11/06/2021 18:03
Ask275,00 DKK Autobud11/06/2021 18:03
Ask255,00 DKK 04/06/2021 22:00
Boellemis245,00 DKK Autobud04/06/2021 22:00
Boellemis195,00 DKK Autobud04/06/2021 22:00
Ask185,00 DKK 04/06/2021 22:00
Boellemis175,00 DKK Autobud04/06/2021 8:17
janej165,00 DKK 04/06/2021 8:17
Boellemis50,00 DKK 04/06/2021 6:31
Auktionstart03/06/2021 18:00