Menu “Flip around”-Fi1738

Varenummer: Fi1738 Kategorier: ,

OBS: Denne vare har mangler. Den originale træstok i midten, der holder ben og bakke sammen mangler.

Multifunktionel bord, der kan bruges som bord, serveringsbakke eller taburet.
Bakke kan vendes og bruges som hhv. bord eller taburet.
Bordben i asketræ og bord af plast.
H: 46 cm Ø: 35 cm.
Fremstår med brugsspor.
Kan beses i Finderiet

Vindende bud: 60,00 DKK

Højeste bud var: Hans

Hans60,00 DKK 10/01/2022 19:23
RBR50,00 DKK 03/01/2022 10:03
Auktionstart02/01/2022 13:00