Messingpendel med hejs-Fi2295

Ø: 50 cm.

Fremstår med ridser på skærm samt brugsspor på indersiden af skærm.

Kan beses i Finderiet

Vindende bud: 70,00 DKK

Højeste bud var: Ask

Ask70,00 DKK 14/07/2022 17:45
Kryger60,00 DKK 12/07/2022 16:39
Ask50,00 DKK 03/07/2022 20:17
Auktionstart03/07/2022 15:00