Stor Michael Andersen vase-Fi2480

Varenummer: Fi2480 Kategorier: ,

Stor vase H: 22 cm – top Ø: 13 cm.

Stemplet MA & S – 1410 – Danmark

Vasen fremstår patineret med brugsspor som fx. glasurbobler samt krakkeleringer i glasur.
Se vasen i Finderiet mht. vurdering af stand.

Vindende bud: 921,00 DKK

Højeste bud var: Agnethe Loftager

Agnethe Loftager921,00 DKK 23/08/2022 19:54
Finuttel Kær911,00 DKK Autobud23/08/2022 19:54
Finuttel Kær910,00 DKK Autobud23/08/2022 19:24
gipzy64@gmail.com900,00 DKK 23/08/2022 19:24
Finuttel Kær830,00 DKK Autobud23/08/2022 19:24
gipzy64@gmail.com820,00 DKK 23/08/2022 19:24
Finuttel Kær810,00 DKK Autobud23/08/2022 19:23
gipzy64@gmail.com800,00 DKK 23/08/2022 19:23
Finuttel Kær710,00 DKK Autobud23/08/2022 19:23
gipzy64@gmail.com700,00 DKK 23/08/2022 19:23
Finuttel Kær660,00 DKK Autobud23/08/2022 19:22
gipzy64@gmail.com650,00 DKK 23/08/2022 19:22
Finuttel Kær610,00 DKK 23/08/2022 19:19
gipzy64@gmail.com600,00 DKK Autobud23/08/2022 19:19
gipzy64@gmail.com520,00 DKK 22/08/2022 12:22
Madsjt510,00 DKK 22/08/2022 12:01
gipzy64@gmail.com500,00 DKK Autobud18/08/2022 19:31
Mutti490,00 DKK 18/08/2022 19:31
gipzy64@gmail.com480,00 DKK Autobud18/08/2022 19:31
Mutti470,00 DKK 18/08/2022 19:31
gipzy64@gmail.com460,00 DKK 18/08/2022 18:49
Je450,00 DKK Autobud18/08/2022 18:49
Je410,00 DKK 17/08/2022 19:14
Madsjt400,00 DKK Autobud17/08/2022 19:14
Madsjt385,00 DKK 16/08/2022 23:18
Mutti375,00 DKK Autobud16/08/2022 23:18
Mutti310,00 DKK 16/08/2022 22:54
Madsjt300,00 DKK Autobud16/08/2022 22:54
Madsjt235,00 DKK Autobud16/08/2022 21:46
Madsen225,00 DKK 16/08/2022 21:46
Madsjt215,00 DKK 16/08/2022 20:40
K205,00 DKK 16/08/2022 20:39
Madsjt200,00 DKK Autobud16/08/2022 20:39
Madsjt195,00 DKK Autobud16/08/2022 20:39
K185,00 DKK 16/08/2022 20:39
Madsjt175,00 DKK Autobud16/08/2022 20:38
K165,00 DKK 16/08/2022 20:38
Madsjt155,00 DKK Autobud16/08/2022 19:34
Je145,00 DKK 16/08/2022 19:34
Madsjt100,00 DKK 16/08/2022 12:08
Hj051290,00 DKK 16/08/2022 9:40
Je85,00 DKK Autobud16/08/2022 9:40
Je80,00 DKK Autobud16/08/2022 9:40
Hj051270,00 DKK 16/08/2022 9:40
Je60,00 DKK 15/08/2022 21:29
Lars L50,00 DKK 15/08/2022 20:52
Auktionstart15/08/2022 12:00