Mini rejse- apotekervægtsæt-Fi2512

Vægt med lodder i rejseetui.

Fremstår i patineret stand. Æsken har mange brugsspor og mangler et lukkehængsel. Måler 20×13 cm.

Vindende bud: 265,00 DKK

Højeste bud var: Madsen

Madsen265,00 DKK 01/09/2022 20:15
Finn255,00 DKK Autobud01/09/2022 20:15
Finn252,00 DKK Autobud01/09/2022 20:14
Madsen242,00 DKK 01/09/2022 20:14
Finn221,00 DKK 01/09/2022 0:01
Madsen211,00 DKK 31/08/2022 21:35
Finn205,00 DKK Autobud31/08/2022 21:35
Finn201,00 DKK Autobud31/08/2022 21:35
Madsen191,00 DKK 31/08/2022 21:35
Finn181,00 DKK Autobud31/08/2022 21:34
Madsen171,00 DKK 31/08/2022 21:34
Finn161,00 DKK Autobud31/08/2022 21:34
Madsen151,00 DKK 31/08/2022 21:34
Finn141,00 DKK Autobud31/08/2022 21:34
Madsen131,00 DKK 31/08/2022 21:34
Finn110,00 DKK 25/08/2022 20:59
Lars L100,00 DKK 24/08/2022 20:58
Doris90,00 DKK 24/08/2022 16:40
LP8780,00 DKK 24/08/2022 9:25
sbuus75,00 DKK Autobud24/08/2022 9:25
sbuus70,00 DKK Autobud24/08/2022 9:25
LP8760,00 DKK 24/08/2022 9:25
sbuus50,00 DKK 24/08/2022 9:20
Auktionstart24/08/2022 7:00