Myren stol-Fi2948

Varenummer: Fi2948 Kategorier: ,

Myren stol – gråmalet (koksgrå).  Design Arne Jacobsen – Producent Fritz Hansen.

Fremstår med brugsspor. Der mangler dækdåse til stel samt 2 skruer på dækslet, hvor stellet skrues fast på stolen. Se billeder.

Se den i Finderiet.

Vindende bud: 370,00 DKK

Højeste bud var: Pernilleo

Pernilleo370,00 DKK 01/02/2023 20:35
mcj360,00 DKK 01/02/2023 20:29
zira350,00 DKK Autobud01/02/2023 20:29
mcj340,00 DKK 01/02/2023 20:29
zira330,00 DKK Autobud01/02/2023 20:29
Soeren Ernebjerg320,00 DKK 01/02/2023 20:29
zira310,00 DKK 31/01/2023 20:43
Lilleli300,00 DKK Autobud31/01/2023 20:43
Lilleli260,00 DKK 28/01/2023 11:12
Kasper250,00 DKK Autobud27/01/2023 22:14
Pernilleo240,00 DKK 27/01/2023 22:14
Kasper230,00 DKK Autobud27/01/2023 22:13
Pernilleo220,00 DKK 27/01/2023 22:13
Kasper210,00 DKK 25/01/2023 23:47
Soeren Ernebjerg200,00 DKK Autobud25/01/2023 23:47
Kasper200,00 DKK 25/01/2023 23:47
Soeren Ernebjerg90,00 DKK 25/01/2023 20:34
Margit80,00 DKK 25/01/2023 20:15
Lise K70,00 DKK 25/01/2023 19:31
AKP60,00 DKK 25/01/2023 17:38
Kaptajn50,00 DKK 25/01/2023 17:19
Auktionstart25/01/2023 14:00