PH lampe lot – 1090
PH 5 pendel samt 3 PH 4/3 skærme og 2 orange bæreplader.
Lampe og skærme fremstår med en del brugsspor som fx. Ridser, små buler, skævhed, misfarvning etc. Se billeder
Vindende bud: 630,00 kr.
Højeste bud var: Ask
Ask | 630,00 kr. | 12/06/2021 20:33 | |
Hamborg | 610,00 kr. | 10/06/2021 22:09 | |
NRD | 590,00 kr. | 10/06/2021 20:37 | |
Ask | 570,00 kr. | 10/06/2021 20:05 | |
Benji | 550,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 20:05 |
Ask | 530,00 kr. | 10/06/2021 20:05 | |
Benji | 510,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 20:05 |
Ask | 490,00 kr. | 10/06/2021 20:05 | |
Benji | 470,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 20:05 |
Ask | 450,00 kr. | 10/06/2021 20:05 | |
Benji | 430,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 20:05 |
Ask | 410,00 kr. | 10/06/2021 20:05 | |
Benji | 390,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 20:04 |
Ask | 370,00 kr. | 10/06/2021 20:04 | |
Benji | 350,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 13:28 |
Olsen | 330,00 kr. | 10/06/2021 13:28 | |
Benji | 240,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 13:28 |
Olsen | 220,00 kr. | 10/06/2021 13:28 | |
Benji | 120,00 kr. | 10/06/2021 13:27 | |
Olsen | 100,00 kr. | 10/06/2021 13:25 | |
Auktionstart | 10/06/2021 9:00 |