PH lampe lot – 1090

PH 5 pendel samt 3 PH 4/3 skærme og 2 orange bæreplader.
Lampe og skærme fremstår med en del brugsspor som fx. Ridser, små buler, skævhed, misfarvning etc. Se billeder

Nuværende bud: 630,00 DKK

Tid tilbage:

Slutdato: 14/06/2021 20:00

Nuværende bud: 630,00 DKK

Ask630,00 DKK 12/06/2021 20:33
Hamborg610,00 DKK 10/06/2021 22:09
NRD590,00 DKK 10/06/2021 20:37
Ask570,00 DKK 10/06/2021 20:05
Benji550,00 DKK Autobud10/06/2021 20:05
Ask530,00 DKK 10/06/2021 20:05
Benji510,00 DKK Autobud10/06/2021 20:05
Ask490,00 DKK 10/06/2021 20:05
Benji470,00 DKK Autobud10/06/2021 20:05
Ask450,00 DKK 10/06/2021 20:05
Benji430,00 DKK Autobud10/06/2021 20:05
Ask410,00 DKK 10/06/2021 20:05
Benji390,00 DKK Autobud10/06/2021 20:04
Ask370,00 DKK 10/06/2021 20:04
Benji350,00 DKK Autobud10/06/2021 13:28
Olsen330,00 DKK 10/06/2021 13:28
Benji240,00 DKK Autobud10/06/2021 13:28
Olsen220,00 DKK 10/06/2021 13:28
Benji120,00 DKK 10/06/2021 13:27
Olsen100,00 DKK 10/06/2021 13:25
Auktionstart10/06/2021 9:00