Ankestyrelsen er kommet frem til, at Nordværk alene må benytte hjemmesiden til at udbyde genbrugsgenstande fra eget opland, altså Nordværks ejerkommuner. Derfor bliver vi nødt til at afslutte det gode samarbejde med kollegaerne i Skanderborg, Randers og Sønderborg fra nytår. Det betyder også, at der fra 2024 kun er mulighed for at afhente købte genstande fra Nordværks genbrugsbutik i Hjørring.

Pladesamling – 26 stk. vinylplader

Varenummer: V405 Kategori:

Alle stikprøver har vist ekstremt flotte plader uden nogen for for ridser eller slitage.

Vindende bud: 420,00 kr.

Højeste bud var: Henriette

Henriette420,00 kr. 07/11/2020 16:18
Gert410,00 kr. 07/11/2020 15:23
Gert400,00 kr. 07/11/2020 15:22
Gert380,00 kr. 07/11/2020 15:22
Gert360,00 kr. 07/11/2020 15:22
Gert340,00 kr. 07/11/2020 15:22
Gert320,00 kr. 07/11/2020 15:22
Gert300,00 kr. 07/11/2020 15:22
Gert280,00 kr. 07/11/2020 15:22