Pladesamling – 26 stk. vinylplader

Afhentning: Skanderborg

Værdicentralen

Værdicentralen
Danmarksvej 11
8660 Skanderborg

Varenummer: V405 Kategorier: ,

Alle stikprøver har vist ekstremt flotte plader uden nogen for for ridser eller slitage.

Vindende bud: 420,00 DKK

Højeste bud var: Henriette

Henriette420,00 DKK 07/11/2020 16:18
Gert410,00 DKK 07/11/2020 15:23
Bullersoase400,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert400,00 DKK 07/11/2020 15:22
Bullersoase390,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert380,00 DKK 07/11/2020 15:22
Bullersoase370,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert360,00 DKK 07/11/2020 15:22
Bullersoase350,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert340,00 DKK 07/11/2020 15:22
Bullersoase330,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert320,00 DKK 07/11/2020 15:22
Bullersoase310,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert300,00 DKK 07/11/2020 15:22
Bullersoase290,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert280,00 DKK 07/11/2020 15:22
Bullersoase270,00 DKK 07/11/2020 11:06
Finn260,00 DKK Autobud07/11/2020 11:06
Finn210,00 DKK 07/11/2020 10:44
Bullersoase200,00 DKK Autobud07/11/2020 10:44
Bullersoase20,00 DKK 07/11/2020 9:53
tommy10,00 DKK 07/11/2020 9:23
Auktionstart07/11/2020 8:00