Pladesamling – 26 stk. vinylplader

Afhentning: Skanderborg

Værdicentralen

Værdicentralen
Danmarksvej 11
8660 Skanderborg

Varenummer: V405 Kategorier: ,

Alle stikprøver har vist ekstremt flotte plader uden nogen for for ridser eller slitage.

Vindende bud: 420,00 DKK

Højeste bud var: Henriette

Henriette420,00 DKK 07/11/2020 16:18
Gert410,00 DKK 07/11/2020 15:23
400,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert400,00 DKK 07/11/2020 15:22
390,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert380,00 DKK 07/11/2020 15:22
370,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert360,00 DKK 07/11/2020 15:22
350,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert340,00 DKK 07/11/2020 15:22
330,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert320,00 DKK 07/11/2020 15:22
310,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert300,00 DKK 07/11/2020 15:22
290,00 DKK Autobud07/11/2020 15:22
Gert280,00 DKK 07/11/2020 15:22
270,00 DKK 07/11/2020 11:06
Finn260,00 DKK Autobud07/11/2020 11:06
Finn210,00 DKK 07/11/2020 10:44
200,00 DKK Autobud07/11/2020 10:44
20,00 DKK 07/11/2020 9:53
tommy10,00 DKK 07/11/2020 9:23
Auktionstart07/11/2020 8:00