Plakat/tryk-Fi2925

Tryk i passepartout og aluramme. 85×73 cm.

Signeret og nummereret.

Passepartout har brugsspor-se billeder.

Vindende bud: 60,00 DKK

Højeste bud var: Ronni

Ronni60,00 DKK 23/01/2023 19:52
lgj50,00 DKK 18/01/2023 18:22
Auktionstart18/01/2023 9:00