Retro Ball gulvlampe-Fi3224

Retro Ball gulvlampe fra Frandsen. H: 140 cm.

Med Metallic grønne lamper.

Fremstår med brugsspor på stel og lamper. Begge lamper har ridser.

Ny ledning må påregnes.

Se den i Finderiet mht. vurdering af stand.

Vindende bud: 483,00 DKK

Højeste bud var: MGJ

MGJ483,00 DKK 22/05/2023 21:37
AM473,00 DKK 22/05/2023 21:35
MGJ463,00 DKK 22/05/2023 21:33
Grethe453,00 DKK 22/05/2023 21:31
MGJ443,00 DKK 22/05/2023 21:28
Grethe433,00 DKK 22/05/2023 21:27
MGJ423,00 DKK 22/05/2023 21:25
Grethe415,00 DKK Autobud22/05/2023 21:25
Grethe413,00 DKK 22/05/2023 21:23
MGJ403,00 DKK 22/05/2023 21:20
Grethe395,00 DKK Autobud22/05/2023 21:20
Grethe393,00 DKK 22/05/2023 21:19
MGJ383,00 DKK 22/05/2023 21:17
Grethe375,00 DKK Autobud22/05/2023 21:17
Grethe373,00 DKK 22/05/2023 21:15
MGJ363,00 DKK 22/05/2023 21:13
Grethe355,00 DKK Autobud22/05/2023 21:13
Grethe353,00 DKK 22/05/2023 21:11
MGJ343,00 DKK 22/05/2023 21:09
Grethe335,00 DKK Autobud22/05/2023 21:09
Grethe333,00 DKK 22/05/2023 21:07
Ask323,00 DKK 22/05/2023 21:05
MGJ313,00 DKK 22/05/2023 21:03
Ask303,00 DKK 22/05/2023 21:00
Grethe295,00 DKK Autobud22/05/2023 21:00
Grethe293,00 DKK 22/05/2023 20:59
MGJ283,00 DKK 22/05/2023 20:56
Grethe273,00 DKK Autobud22/05/2023 20:55
MGJ270,00 DKK 22/05/2023 20:55
Grethe260,00 DKK 22/05/2023 20:53
MGJ250,00 DKK 22/05/2023 20:50
Grethe240,00 DKK 22/05/2023 20:49
Ask230,00 DKK 21/05/2023 15:09
Lars220,00 DKK 21/05/2023 14:43
Ask210,00 DKK 20/05/2023 19:40
Lars201,00 DKK Autobud20/05/2023 19:40
Lars200,00 DKK Autobud20/05/2023 19:39
Ask190,00 DKK 20/05/2023 19:39
Lars180,00 DKK Autobud20/05/2023 19:39
Ask170,00 DKK 20/05/2023 19:39
Lars160,00 DKK 20/05/2023 11:44
Renata150,00 DKK Autobud20/05/2023 11:44
Renata110,00 DKK Autobud20/05/2023 11:43
Lars100,00 DKK 20/05/2023 11:43
Renata90,00 DKK 20/05/2023 10:47
Frivillig80,00 DKK 20/05/2023 10:18
Renata70,00 DKK 20/05/2023 9:09
Frivillig60,00 DKK 16/05/2023 14:16
MGJ50,00 DKK 15/05/2023 15:27
Auktionstart15/05/2023 11:00