Retro kommode-Fi2287

Retrokommode med 6 skuffer – L:76xD:41xH:105 cm.

Kommoden fremstår med mange brugsspor som skjolder, finerafslag og ridser. Der mangler træskinner til den nederste skuffe- se billeder.

Kan beses i Finderiet.

Vindende bud: 460,00 DKK

Højeste bud var: Gitte

Gitte460,00 DKK 08/07/2022 7:03
classic-house.dk450,00 DKK Autobud08/07/2022 7:03
classic-house.dk440,00 DKK Autobud08/07/2022 7:03
Gitte430,00 DKK 08/07/2022 7:03
classic-house.dk420,00 DKK Autobud08/07/2022 7:02
Gitte410,00 DKK 08/07/2022 7:02
classic-house.dk400,00 DKK Autobud01/07/2022 12:43
Pøts390,00 DKK 01/07/2022 12:43
classic-house.dk380,00 DKK Autobud01/07/2022 12:43
Pøts370,00 DKK 01/07/2022 12:43
classic-house.dk360,00 DKK Autobud01/07/2022 12:43
Pøts350,00 DKK 01/07/2022 12:43
classic-house.dk340,00 DKK Autobud01/07/2022 12:43
Pøts330,00 DKK 01/07/2022 12:43
classic-house.dk320,00 DKK Autobud01/07/2022 12:43
Pøts310,00 DKK 01/07/2022 12:43
classic-house.dk300,00 DKK Autobud01/07/2022 12:43
Pøts290,00 DKK 01/07/2022 12:43
classic-house.dk280,00 DKK Autobud01/07/2022 12:43
Pøts270,00 DKK 01/07/2022 12:43
classic-house.dk260,00 DKK Autobud01/07/2022 7:38
A.Olesen250,00 DKK 01/07/2022 7:38
classic-house.dk240,00 DKK Autobud30/06/2022 22:32
ABCAndreas91230,00 DKK 30/06/2022 22:32
classic-house.dk220,00 DKK Autobud30/06/2022 22:32
ABCAndreas91210,00 DKK 30/06/2022 22:32
classic-house.dk200,00 DKK Autobud30/06/2022 22:32
ABCAndreas91190,00 DKK 30/06/2022 22:32
classic-house.dk180,00 DKK Autobud30/06/2022 22:32
ABCAndreas91170,00 DKK 30/06/2022 22:32
classic-house.dk160,00 DKK Autobud30/06/2022 22:32
ABCAndreas91150,00 DKK 30/06/2022 22:32
classic-house.dk140,00 DKK Autobud30/06/2022 22:31
ABCAndreas91130,00 DKK 30/06/2022 22:31
classic-house.dk120,00 DKK Autobud30/06/2022 22:31
ABCAndreas91110,00 DKK 30/06/2022 22:31
classic-house.dk100,00 DKK Autobud30/06/2022 22:31
ABCAndreas9190,00 DKK 30/06/2022 22:31
classic-house.dk80,00 DKK Autobud30/06/2022 22:31
ABCAndreas9170,00 DKK 30/06/2022 22:31
classic-house.dk60,00 DKK 30/06/2022 9:45
ibna50,00 DKK 28/06/2022 22:01
Auktionstart28/06/2022 12:00