Retro kommode-Fi2518

H: 76 cm – B: 40 – L: 69 cm.

Kommoden fremstår med brugsspor som mærker/ridser etc.

Se den i Finderiet.

Vindende bud: 561,00 DKK

Højeste bud var: Peter Jacobsen

Peter Jacobsen561,00 DKK 01/09/2022 19:35
Bgm551,00 DKK 01/09/2022 15:07
johanne svendsen541,00 DKK 01/09/2022 15:04
Bgm531,00 DKK 01/09/2022 14:43
Miab521,00 DKK 01/09/2022 13:38
Bgm511,00 DKK 31/08/2022 13:53
petersim47@outlook.dk501,00 DKK Autobud31/08/2022 13:53
Bgm495,00 DKK 31/08/2022 13:53
petersim47@outlook.dk485,00 DKK Autobud31/08/2022 13:52
Bgm475,00 DKK 31/08/2022 13:52
petersim47@outlook.dk465,00 DKK Autobud31/08/2022 13:52
Bgm455,00 DKK 31/08/2022 13:52
petersim47@outlook.dk445,00 DKK Autobud31/08/2022 13:52
Bgm435,00 DKK 31/08/2022 13:52
petersim47@outlook.dk425,00 DKK 31/08/2022 13:40
Bgm415,00 DKK 30/08/2022 19:55
Bodil Marie Toftdal Pedersen405,00 DKK 30/08/2022 19:39
Bgm400,00 DKK Autobud30/08/2022 19:39
Bgm385,00 DKK Autobud30/08/2022 19:39
Bodil Marie Toftdal Pedersen375,00 DKK 30/08/2022 19:39
Bgm351,00 DKK Autobud30/08/2022 11:59
petersim47@outlook.dk341,00 DKK 30/08/2022 11:59
Bgm331,00 DKK 29/08/2022 16:26
petersim47@outlook.dk321,00 DKK 29/08/2022 16:18
Bgm311,00 DKK 29/08/2022 10:01
petersim47@outlook.dk301,00 DKK 29/08/2022 9:36
Bgm291,00 DKK 28/08/2022 12:04
petersim47@outlook.dk281,00 DKK 28/08/2022 11:45
Bgm271,00 DKK 28/08/2022 10:29
alexsandraluka261,00 DKK 27/08/2022 23:13
petersim47@outlook.dk251,00 DKK 27/08/2022 18:11
Emil241,00 DKK 27/08/2022 9:04
alexsandraluka231,00 DKK 26/08/2022 13:58
Godtefar221,00 DKK 24/08/2022 20:43
charlotteholdt211,00 DKK 24/08/2022 20:27
petersim47@outlook.dk201,00 DKK Autobud24/08/2022 18:57
Margit Rasmussen200,00 DKK 24/08/2022 18:57
petersim47@outlook.dk130,00 DKK Autobud24/08/2022 18:56
Margit Rasmussen120,00 DKK 24/08/2022 18:56
petersim47@outlook.dk110,00 DKK Autobud24/08/2022 18:56
Margit Rasmussen100,00 DKK 24/08/2022 18:56
petersim47@outlook.dk50,00 DKK 24/08/2022 13:37
Auktionstart24/08/2022 11:00