Ankestyrelsen er kommet frem til, at Nordværk alene må benytte hjemmesiden til at udbyde genbrugsgenstande fra eget opland, altså Nordværks ejerkommuner. Derfor bliver vi nødt til at afslutte det gode samarbejde med kollegaerne i Skanderborg, Randers og Sønderborg fra nytår. Det betyder også, at der fra 2024 kun er mulighed for at afhente købte genstande fra Nordværks genbrugsbutik i Hjørring.

Retro kommode-Fi2889

Retrokommode i teak/finer. L: 83 cm – H: 71 cm – D: 40 cm.

Fremstår med mange brugsspor fx. Mærker, ridser og finerafslag.

Se kommoden i Finderiet.

Vindende bud: 430,00 kr.

Højeste bud var: Dorte

Dorte430,00 kr. 12/01/2023 21:02
Per hindsbak420,00 kr. 12/01/2023 21:01
Dorte410,00 kr. 12/01/2023 20:58
Per hindsbak400,00 kr. Autobud12/01/2023 20:58
Dorte400,00 kr. 12/01/2023 20:58
Per hindsbak390,00 kr. 12/01/2023 20:55
Dorte380,00 kr. 12/01/2023 7:56
Kaptajn370,00 kr. 06/01/2023 10:42
Per hindsbak360,00 kr. 06/01/2023 9:23
Peter Simonsen351,00 kr. Autobud06/01/2023 9:23
Peter Simonsen350,00 kr. Autobud06/01/2023 9:23
Per hindsbak340,00 kr. 06/01/2023 9:23
Peter Simonsen330,00 kr. Autobud06/01/2023 9:22
Per hindsbak320,00 kr. 06/01/2023 9:22
Peter Simonsen310,00 kr. 04/01/2023 22:53
Per hindsbak300,00 kr. Autobud04/01/2023 22:53
Per hindsbak261,00 kr. Autobud04/01/2023 12:37
Peter Simonsen251,00 kr. 04/01/2023 12:37
Per hindsbak161,00 kr. Autobud04/01/2023 12:37
Peter Simonsen151,00 kr. 04/01/2023 12:37
Per hindsbak50,00 kr. 04/01/2023 12:20
Auktionstart04/01/2023 11:00