Retro sofabord-Fi2266

Sofabord med hylde.

L:152 cm – H: 40 cm – B: 54 cm.

Bord (angiveligt teaktræ)  fremstår med en del brugsspor fx farveforskel på bordplade, ridser/mærker.

Vindende bud: 140,00 DKK

Højeste bud var: Mimose

Mimose140,00 DKK 26/07/2022 8:24
Jubii130,00 DKK 26/07/2022 8:21
Mimose120,00 DKK 26/07/2022 7:38
Jubii110,00 DKK 25/07/2022 18:06
Mimose100,00 DKK 25/07/2022 14:06
Jubii90,00 DKK 25/07/2022 8:27
Bgm80,00 DKK 25/07/2022 5:59
Jubii70,00 DKK 24/07/2022 11:20
Bgm60,00 DKK 22/07/2022 6:03
Rallefar50,00 DKK 18/07/2022 22:03
Auktionstart12/07/2022 19:00