Retro spisebord med stole – Fi1169
Rundt spisebord med plads til tillægsplade samt 4 spisestuestole.
Spisebord Ø: 108 cm med fineret bordplade med mange brugsspor – se billeder.
4 stole i eg med lidt brugsspor. Måske Farstrup?
Vindende bud: 2.235,00 kr.
Højeste bud var: Benji
Benji | 2.235,00 kr. | 21/07/2021 19:43 | |
Nicole | 2.210,00 kr. | 08/07/2021 15:16 | |
Benji | 2.200,00 kr. | Autobud | 08/07/2021 15:16 |
Benji | 2.185,00 kr. | Autobud | 08/07/2021 15:16 |
Nicole | 2.160,00 kr. | 08/07/2021 15:16 | |
Benji | 2.132,00 kr. | Autobud | 08/07/2021 15:16 |
Nicole | 2.107,00 kr. | 08/07/2021 15:16 | |
Benji | 2.082,00 kr. | 07/07/2021 16:03 | |
johanne svendsen | 2.057,00 kr. | Autobud | 07/07/2021 16:03 |
johanne svendsen | 2.050,00 kr. | Autobud | 07/07/2021 16:03 |
Benji | 2.025,00 kr. | 07/07/2021 16:03 | |
johanne svendsen | 1.850,00 kr. | 07/07/2021 15:37 | |
Benji | 1.825,00 kr. | Autobud | 07/07/2021 15:37 |
Benji | 1.570,00 kr. | Autobud | 07/07/2021 15:37 |
johanne svendsen | 1.545,00 kr. | 07/07/2021 15:37 | |
Benji | 1.100,00 kr. | Autobud | 07/07/2021 15:36 |
johanne svendsen | 1.075,00 kr. | 07/07/2021 15:36 | |
Benji | 1.050,00 kr. | Autobud | 07/07/2021 15:36 |
johanne svendsen | 1.025,00 kr. | 07/07/2021 15:36 | |
Benji | 525,00 kr. | Autobud | 07/07/2021 15:35 |
johanne svendsen | 500,00 kr. | 07/07/2021 15:35 | |
Benji | 225,00 kr. | 07/07/2021 14:18 | |
Hansen | 200,00 kr. | 06/07/2021 9:53 | |
Auktionstart | 05/07/2021 8:00 |