Retro spisebord med hollandsk udtræk-Fi2565

Spisebord i teak/finer med 2 udtræksplader.

Længde: 132/230 cm.

H: 74 cm – B: 84 cm.

Bordet fremstår med brugsspor som mærker/ ridser/ skrammer, lidt farveforskelle. Der er nogle dybere ridser midt på bordpladen. Et hjørne på bordkant har afslag.

Se billeder.

Vindende bud: 430,00 DKK

Højeste bud var: Hantikmis

Hantikmis430,00 DKK 19/09/2022 20:06
Godtefar405,00 DKK 19/09/2022 19:35
Hantikmis402,00 DKK Autobud19/09/2022 19:35
Hantikmis380,00 DKK 18/09/2022 21:44
Moensted355,00 DKK Autobud18/09/2022 21:44
Hantikmis352,00 DKK 18/09/2022 21:44
Moensted327,00 DKK 14/09/2022 1:12
Hantikmis302,00 DKK 12/09/2022 21:38
Moensted300,00 DKK Autobud12/09/2022 21:38
Moensted275,00 DKK Autobud12/09/2022 21:38
Hantikmis250,00 DKK 12/09/2022 21:38
Moensted225,00 DKK Autobud12/09/2022 21:38
Hantikmis200,00 DKK 12/09/2022 21:38
Moensted175,00 DKK 12/09/2022 21:34
Hantikmis150,00 DKK 12/09/2022 12:14
Godtefar125,00 DKK 11/09/2022 20:47
Hantikmis100,00 DKK 08/09/2022 12:56
Auktionstart08/09/2022 12:00