Ankestyrelsen er kommet frem til, at Nordværk alene må benytte hjemmesiden til at udbyde genbrugsgenstande fra eget opland, altså Nordværks ejerkommuner. Derfor bliver vi nødt til at afslutte det gode samarbejde med kollegaerne i Skanderborg, Randers og Sønderborg fra nytår. Det betyder også, at der fra 2024 kun er mulighed for at afhente købte genstande fra Nordværks genbrugsbutik i Hjørring.

Retro teaktræs entresæt – 1932

Afhentning: Hjørring

Nordværks Genbrugsbutik

Nordværks Genbrugsbutik
Mandøvej 4
9800 Hjørring

Fint retro entresæt i teaktræ.

Sættet består af:

Skuffemøbel med hylde og en skuffe, brede 53 cm, højde 50 cm.

og

Spejl brede 62 cm, højde 123 cm.

Sættet fremstår med brugsspor, ridser i både spejl og skuffemøbel, se fotos.

Vindende bud: 170,00 kr.

Højeste bud var: Genmini

Genmini170,00 kr. 21/10/2023 19:59
LK160,00 kr. 21/10/2023 19:48
Genmini150,00 kr. Autobud21/10/2023 19:47
LK150,00 kr. 21/10/2023 19:47
Genmini115,00 kr. 21/10/2023 19:09
HeXt0r105,00 kr. 18/10/2023 11:15
NancySundgaard95,00 kr. Autobud18/10/2023 11:15
HeXt0r95,00 kr. 18/10/2023 11:15
NancySundgaard85,00 kr. 13/10/2023 13:53
LK75,00 kr. 13/10/2023 13:18
Auktionstart07/10/2023 0:00