Retrokommode -Fi2556

Kommode teak/finer med 6 skuffer.

Kommoden fremstår med brugsspor som mærker/ridser/lidt maling etc. Intet er forsøgt fjernet.

Toppladen har et lille finerafslag ved bagsiden.

Vindende bud: 501,00 DKK

Højeste bud var: petersim47@outlook.dk

petersim47@outlook.dk501,00 DKK 15/09/2022 19:38
Moensted500,00 DKK Autobud15/09/2022 19:38
Moensted491,00 DKK Autobud15/09/2022 19:38
petersim47@outlook.dk481,00 DKK 15/09/2022 19:38
Moensted471,00 DKK Autobud15/09/2022 19:37
petersim47@outlook.dk461,00 DKK 15/09/2022 19:37
Moensted441,00 DKK Autobud15/09/2022 19:37
petersim47@outlook.dk431,00 DKK 15/09/2022 19:37
Moensted421,00 DKK 12/09/2022 21:32
Bgm411,00 DKK 10/09/2022 19:52
petersim47@outlook.dk401,00 DKK 08/09/2022 10:21
Bgm400,00 DKK Autobud08/09/2022 10:21
Bgm340,00 DKK Autobud08/09/2022 8:18
Peter Jacobsen330,00 DKK 08/09/2022 8:18
Bgm320,00 DKK 07/09/2022 11:49
Godtefar310,00 DKK 07/09/2022 11:07
Bgm300,00 DKK Autobud07/09/2022 11:07
Godtefar290,00 DKK 07/09/2022 11:07
Bgm280,00 DKK Autobud07/09/2022 11:07
Godtefar270,00 DKK 07/09/2022 11:07
Bgm260,00 DKK Autobud07/09/2022 11:07
Godtefar250,00 DKK 07/09/2022 11:07
Bgm240,00 DKK Autobud07/09/2022 11:07
Godtefar230,00 DKK 07/09/2022 11:07
Bgm220,00 DKK Autobud07/09/2022 11:07
Godtefar210,00 DKK 07/09/2022 11:07
Bgm200,00 DKK Autobud07/09/2022 11:07
Godtefar190,00 DKK 07/09/2022 11:07
Bgm180,00 DKK Autobud07/09/2022 11:07
Godtefar170,00 DKK 07/09/2022 11:07
Bgm160,00 DKK Autobud07/09/2022 11:07
Godtefar150,00 DKK 07/09/2022 11:07
Bgm140,00 DKK Autobud07/09/2022 11:06
Godtefar130,00 DKK 07/09/2022 11:06
Bgm120,00 DKK Autobud07/09/2022 8:49
Lilleli110,00 DKK 07/09/2022 8:49
Bgm100,00 DKK Autobud06/09/2022 21:02
Natasja90,00 DKK 06/09/2022 21:02
Bgm80,00 DKK Autobud06/09/2022 21:02
Natasja70,00 DKK 06/09/2022 21:02
Bgm60,00 DKK 06/09/2022 19:28
Natasja50,00 DKK 06/09/2022 15:29
Auktionstart06/09/2022 11:00