Korup stole med skader-Fi1947

Varenummer: Fi1947 Kategorier: , Tags: , , , ,

“Renoveringsprojekt” – 2 teakstole med armlæn.
Begge stole fremstår med mange brugsspor som hul i stofsæde, mærker/ridser.
Den ene stol har revne i ryglænet og den anden har en reparation ved benet. Se billeder.

Kan beses i Finderiet.

Vindende bud: 710,00 DKK

Højeste bud var: A.Olesen

A.Olesen710,00 DKK 15/03/2022 20:47
Tfh690,00 DKK 15/03/2022 8:38
Gitte670,00 DKK 15/03/2022 7:41
classic-house.dk650,00 DKK Autobud11/03/2022 19:45
Tfh641,00 DKK 11/03/2022 19:45
classic-house.dk621,00 DKK Autobud10/03/2022 19:13
Bettetiger601,00 DKK 10/03/2022 19:13
classic-house.dk581,00 DKK Autobud10/03/2022 19:13
Bettetiger561,00 DKK 10/03/2022 19:13
classic-house.dk541,00 DKK Autobud10/03/2022 19:13
Bettetiger521,00 DKK 10/03/2022 19:13
classic-house.dk501,00 DKK Autobud10/03/2022 19:12
Bettetiger481,00 DKK 10/03/2022 19:12
classic-house.dk461,00 DKK Autobud10/03/2022 19:12
Bettetiger441,00 DKK 10/03/2022 19:12
classic-house.dk421,00 DKK Autobud10/03/2022 19:09
Bettetiger401,00 DKK 10/03/2022 19:09
classic-house.dk381,00 DKK Autobud10/03/2022 19:09
Bettetiger361,00 DKK 10/03/2022 19:09
classic-house.dk341,00 DKK Autobud10/03/2022 19:09
Bettetiger321,00 DKK 10/03/2022 19:09
classic-house.dk301,00 DKK Autobud10/03/2022 19:09
Bettetiger281,00 DKK 10/03/2022 19:09
classic-house.dk261,00 DKK Autobud10/03/2022 19:09
Bettetiger241,00 DKK 10/03/2022 19:09
classic-house.dk221,00 DKK 09/03/2022 14:25
A.Olesen201,00 DKK Autobud09/03/2022 14:25
A.Olesen120,00 DKK 09/03/2022 12:41
Sandra100,00 DKK 08/03/2022 20:28
Auktionstart07/03/2022 15:00