Royal Collection vasketøjskurv- Fi2494

Vasketøjskurv  50x50x77 cm.

Angiveligt teak – Vasketøjspose mangler.

Fremstår med brugsspor og der mangler flere dækknapper til skruer.

Vindende bud: 160,00 DKK

Højeste bud var: Emil

Emil160,00 DKK 21/08/2022 9:54
Finn155,00 DKK Autobud21/08/2022 9:54
Finn150,00 DKK Autobud21/08/2022 9:54
Emil140,00 DKK 21/08/2022 9:54
Finn130,00 DKK Autobud21/08/2022 9:53
Emil120,00 DKK 21/08/2022 9:53
Finn110,00 DKK Autobud21/08/2022 9:53
Emil100,00 DKK 21/08/2022 9:53
Finn90,00 DKK Autobud21/08/2022 9:53
Emil80,00 DKK 21/08/2022 9:53
Finn70,00 DKK Autobud21/08/2022 9:53
Emil60,00 DKK 21/08/2022 9:53
Finn50,00 DKK 18/08/2022 19:05
Auktionstart18/08/2022 11:00