Royal Collection vasketøjskurv- Fi2494
Vasketøjskurv 50x50x77 cm.
Angiveligt teak – Vasketøjspose mangler.
Fremstår med brugsspor og der mangler flere dækknapper til skruer.
Vindende bud: 160,00 kr.
Højeste bud var: Emil
Emil | 160,00 kr. | 21/08/2022 9:54 | |
Emil | 140,00 kr. | 21/08/2022 9:54 | |
Emil | 120,00 kr. | 21/08/2022 9:53 | |
Emil | 100,00 kr. | 21/08/2022 9:53 | |
Emil | 80,00 kr. | 21/08/2022 9:53 | |
Emil | 60,00 kr. | 21/08/2022 9:53 | |
Auktionstart | 18/08/2022 11:00 |