Rundt rullebord-Fi3180
Rullebord fra Indan design. Ø: 62 cm – H: 56 cm.
Fremstår med brugsspor fx. Skjolder på bordplade – se billeder.
Se bordet i Finderiet.
Vindende bud: 542,00 kr.
Højeste bud var: Emil
Emil | 542,00 kr. | 26/04/2023 21:50 | |
532,00 kr. | Autobud | 26/04/2023 21:50 | |
461,00 kr. | 26/04/2023 19:23 | ||
Lars | 451,00 kr. | Autobud | 26/04/2023 19:23 |
Lars | 380,00 kr. | Autobud | 26/04/2023 8:07 |
MDM | 370,00 kr. | 26/04/2023 8:07 | |
Lars | 360,00 kr. | 25/04/2023 22:18 | |
Emil | 350,00 kr. | Autobud | 25/04/2023 22:18 |
Emil | 211,00 kr. | Autobud | 25/04/2023 22:17 |
Lars | 201,00 kr. | 25/04/2023 22:17 | |
Emil | 169,00 kr. | Autobud | 25/04/2023 22:17 |
Lars | 159,00 kr. | 25/04/2023 22:17 | |
Emil | 149,00 kr. | Autobud | 25/04/2023 16:13 |
MostersChoise | 139,00 kr. | 25/04/2023 16:13 | |
Emil | 70,00 kr. | Autobud | 25/04/2023 16:12 |
MostersChoise | 60,00 kr. | 25/04/2023 16:12 | |
Emil | 50,00 kr. | 25/04/2023 9:39 | |
Auktionstart | 25/04/2023 8:00 |