Santana western guitar- Fi1777
Santana Western guitar LA90NACWEQ.
Med indbygget tuner.
Mangler en streng.
Generel pæn stand, dog med ridser på bagside og forside.
Kan beses i Finderiet.
Vindende bud: 520,00 kr.
Højeste bud var: LA
LA | 520,00 kr. | 18/01/2022 20:10 | |
Boooz | 190,00 kr. | 11/01/2022 15:43 | |
Boooz | 170,00 kr. | 11/01/2022 15:43 | |
AS | 60,00 kr. | 11/01/2022 0:39 | |
Tikal | 50,00 kr. | 10/01/2022 19:15 | |
Auktionstart | 10/01/2022 12:00 |