Santana western guitar- Fi1777

Santana Western guitar LA90NACWEQ.

Med indbygget tuner.

Mangler en streng.

Generel pæn stand, dog med ridser på bagside og forside.

Kan beses i Finderiet.

Vindende bud: 520,00 DKK

Højeste bud var: LA

LA520,00 DKK 18/01/2022 20:10
Daniel510,00 DKK 12/01/2022 0:19
Finn500,00 DKK Autobud12/01/2022 0:19
Daniel500,00 DKK 12/01/2022 0:19
Finn460,00 DKK Autobud12/01/2022 0:19
Daniel450,00 DKK 12/01/2022 0:19
Finn440,00 DKK Autobud12/01/2022 0:18
Daniel430,00 DKK 12/01/2022 0:18
Finn410,00 DKK Autobud12/01/2022 0:18
Daniel400,00 DKK 12/01/2022 0:18
Finn360,00 DKK 11/01/2022 23:39
Daniel350,00 DKK Autobud11/01/2022 23:38
Finn350,00 DKK 11/01/2022 23:38
Daniel285,00 DKK Autobud11/01/2022 23:38
Finn275,00 DKK 11/01/2022 23:38
Daniel200,00 DKK 11/01/2022 16:59
Boooz190,00 DKK 11/01/2022 15:43
Daniel180,00 DKK Autobud11/01/2022 15:43
Boooz170,00 DKK 11/01/2022 15:43
Daniel70,00 DKK 11/01/2022 6:42
AS60,00 DKK 11/01/2022 0:39
Tikal50,00 DKK 10/01/2022 19:15
Auktionstart10/01/2022 12:00