Sengebord-Fi1956

Teak sengebord/sidebord H:57 cm – B: 46 cm – D: 32 cm

Fremstår med brugsspor fx. 2 små finerafslag på side, ridser på front og ben. Se billeder.

Kan beses i Finderiet

Vindende bud: 374,00 DKK

Højeste bud var: Ronni

Ronni374,00 DKK Autobud15/03/2022 20:37
A.Olesen364,00 DKK 15/03/2022 20:37
Ronni354,00 DKK Autobud15/03/2022 20:37
A.Olesen344,00 DKK 15/03/2022 20:37
Ronni334,00 DKK Autobud15/03/2022 20:37
A.Olesen324,00 DKK 15/03/2022 20:37
Ronni314,00 DKK Autobud14/03/2022 21:45
Tjavsen304,00 DKK 14/03/2022 21:45
Ronni273,00 DKK 14/03/2022 19:28
Tjavsen263,00 DKK Autobud14/03/2022 19:28
Tjavsen220,00 DKK 14/03/2022 11:32
nannakb210,00 DKK 13/03/2022 22:28
Tjavsen201,00 DKK Autobud13/03/2022 22:28
Tjavsen200,00 DKK Autobud13/03/2022 0:28
A.Olesen190,00 DKK 13/03/2022 0:28
Tjavsen180,00 DKK Autobud12/03/2022 10:21
Bettetiger170,00 DKK 12/03/2022 10:21
Tjavsen160,00 DKK Autobud12/03/2022 10:21
Bettetiger150,00 DKK 12/03/2022 10:21
Tjavsen140,00 DKK Autobud11/03/2022 19:59
Morie130,00 DKK 11/03/2022 19:59
Tjavsen120,00 DKK 11/03/2022 19:45
Bettetiger110,00 DKK 10/03/2022 19:07
A.Olesen101,00 DKK Autobud10/03/2022 19:07
A.Olesen100,00 DKK Autobud10/03/2022 19:07
Bettetiger90,00 DKK 10/03/2022 19:07
A.Olesen80,00 DKK Autobud10/03/2022 19:07
Bettetiger70,00 DKK 10/03/2022 19:07
A.Olesen60,00 DKK 09/03/2022 12:42
Hantikmis50,00 DKK 07/03/2022 17:58
Auktionstart07/03/2022 12:00