Signeret litografi af Freddy “Fræk” Poulsen – aukt. nr. V143

Afhentning: Skanderborg

Værdicentralen

Værdicentralen
Danmarksvej 11
8660 Skanderborg

Selve billedet 30 x 40 cm

Årgang 1979

Start bud: 10,00 DKK

Auktionene starter om:

Startdato: 07/07/2022 8:00

Slutdato: 14/07/2022 20:13

Auktion startet07/07/2022 8:00