Signeret litografi af Freddy “Fræk” Poulsen – aukt. nr. V143

Afhentning: Skanderborg

Værdicentralen

Værdicentralen
Danmarksvej 11
8660 Skanderborg

Selve billedet 30 x 40 cm

Årgang 1979

Vindende bud: 170,00 DKK

Højeste bud var: GJ

GJ170,00 DKK 09/07/2022 20:29
Alguld160,00 DKK Autobud09/07/2022 20:29
GJ160,00 DKK 09/07/2022 20:29
Alguld150,00 DKK Autobud09/07/2022 20:29
GJ140,00 DKK 09/07/2022 20:29
Alguld130,00 DKK Autobud09/07/2022 20:29
GJ120,00 DKK 09/07/2022 20:29
Alguld110,00 DKK 07/07/2022 20:31
Bidding100,00 DKK Autobud07/07/2022 20:31
Bidding50,00 DKK Autobud07/07/2022 20:31
Alguld40,00 DKK 07/07/2022 20:31
Bidding30,00 DKK Autobud07/07/2022 20:05
Lars L20,00 DKK 07/07/2022 20:05
Bidding10,00 DKK 07/07/2022 9:44
Auktionstart07/07/2022 8:00