Skak-Fi2944

Skak: skakur, Skakbræt samt skakbrikker i trææske stemplet “Chavet Chess”.

Skakbræt måler 50×29 cm. Har lidt brugsspor.

Vindende bud: 460,00 DKK

Højeste bud var: Per hindsbak

Per hindsbak460,00 DKK 29/01/2023 12:16
kuglemusen450,00 DKK Autobud29/01/2023 12:16
kuglemusen430,00 DKK Autobud27/01/2023 5:52
Per hindsbak420,00 DKK 27/01/2023 5:52
kuglemusen410,00 DKK Autobud27/01/2023 5:51
Per hindsbak400,00 DKK 27/01/2023 5:51
kuglemusen330,00 DKK Autobud25/01/2023 9:47
T_Cohen320,00 DKK 25/01/2023 9:47
kuglemusen310,00 DKK Autobud25/01/2023 9:25
T_Cohen300,00 DKK 25/01/2023 9:25
kuglemusen280,00 DKK Autobud25/01/2023 9:12
T_Cohen270,00 DKK 25/01/2023 9:12
kuglemusen260,00 DKK Autobud25/01/2023 8:58
T_Cohen250,00 DKK 25/01/2023 8:58
kuglemusen210,00 DKK Autobud25/01/2023 8:58
T_Cohen200,00 DKK 25/01/2023 8:58
kuglemusen145,00 DKK Autobud25/01/2023 6:20
Per hindsbak135,00 DKK 25/01/2023 6:20
kuglemusen125,00 DKK Autobud25/01/2023 6:19
Per hindsbak115,00 DKK 25/01/2023 6:19
kuglemusen105,00 DKK Autobud24/01/2023 20:08
Lars L95,00 DKK 24/01/2023 20:08
kuglemusen85,00 DKK 24/01/2023 14:48
T_Cohen75,00 DKK Autobud24/01/2023 14:48
T_Cohen60,00 DKK 24/01/2023 14:28
AnaMP50,00 DKK 24/01/2023 10:41
Auktionstart24/01/2023 9:00