Skak-Fi2944
Skak: skakur, Skakbræt samt skakbrikker i trææske stemplet “Chavet Chess”.
Skakbræt måler 50×29 cm. Har lidt brugsspor.
Vindende bud: 460,00 kr.
Højeste bud var: Per hindsbak
Per hindsbak | 460,00 kr. | 29/01/2023 12:16 | |
kuglemusen | 450,00 kr. | Autobud | 29/01/2023 12:16 |
kuglemusen | 430,00 kr. | Autobud | 27/01/2023 5:52 |
Per hindsbak | 420,00 kr. | 27/01/2023 5:52 | |
kuglemusen | 410,00 kr. | Autobud | 27/01/2023 5:51 |
Per hindsbak | 400,00 kr. | 27/01/2023 5:51 | |
kuglemusen | 330,00 kr. | Autobud | 25/01/2023 9:47 |
kuglemusen | 310,00 kr. | Autobud | 25/01/2023 9:25 |
kuglemusen | 280,00 kr. | Autobud | 25/01/2023 9:12 |
kuglemusen | 260,00 kr. | Autobud | 25/01/2023 8:58 |
kuglemusen | 210,00 kr. | Autobud | 25/01/2023 8:58 |
kuglemusen | 145,00 kr. | Autobud | 25/01/2023 6:20 |
Per hindsbak | 135,00 kr. | 25/01/2023 6:20 | |
kuglemusen | 125,00 kr. | Autobud | 25/01/2023 6:19 |
Per hindsbak | 115,00 kr. | 25/01/2023 6:19 | |
kuglemusen | 105,00 kr. | Autobud | 24/01/2023 20:08 |
Lars L | 95,00 kr. | 24/01/2023 20:08 | |
kuglemusen | 85,00 kr. | 24/01/2023 14:48 | |
AnaMP | 50,00 kr. | 24/01/2023 10:41 | |
Auktionstart | 24/01/2023 9:00 |