Skrivebord & stol-Fi1651
Retro skrivebord og stol
Skrivebord 120x59x70. Der medfølger nøgle til skuffen.
Skrivebord fremstår med mange brugsspor i form af mærker, ridser på bordpladen, finerafslag og der er tegnet med farvekridt på det ene endestykke.
Se billeder for detaljer.
Stol fremstår med brugsspor på stel samt huller i betræk.
Vindende bud: 537,00 kr.
Højeste bud var:
johanne svendsen | 517,00 kr. | Autobud | 05/12/2021 19:48 |
johanne svendsen | 480,00 kr. | Autobud | 05/12/2021 19:48 |
johanne svendsen | 440,00 kr. | Autobud | 05/12/2021 19:48 |
johanne svendsen | 370,00 kr. | 04/12/2021 12:43 | |
johanne svendsen | 200,00 kr. | 04/12/2021 12:42 | |
johanne svendsen | 140,00 kr. | 04/12/2021 10:13 | |
Godtefar | 100,00 kr. | 26/11/2021 23:05 | |
Auktionstart | 26/11/2021 14:00 |