Smykkesæt i Sterling sølv-Fi2561

Rosevedhæng, ørestikker og armbånd i Sterling sølv fra Sandek design.

Sølvkæde stemplet 925 L: 42,5 cm inkl. lås.

Rose vedhæng 3,5×3,5 cm.

Ørestikker ca. 2×2 cm.

Armlænke L: 18 cm inkl. lås.

Delene trænger til rensning.

Vindende bud: 610,00 DKK

Højeste bud var: LP87

LP87610,00 DKK Autobud09/09/2022 11:29
KS600,00 DKK 09/09/2022 11:29
LP87510,00 DKK Autobud09/09/2022 11:24
KS500,00 DKK 09/09/2022 11:24
LP87360,00 DKK Autobud09/09/2022 11:23
KS350,00 DKK 09/09/2022 11:23
LP87265,00 DKK Autobud08/09/2022 10:53
Stjerne01255,00 DKK 08/09/2022 10:53
LP87220,00 DKK Autobud08/09/2022 10:53
Stjerne01210,00 DKK 08/09/2022 10:53
LP87181,00 DKK Autobud08/09/2022 10:38
RBR171,00 DKK 08/09/2022 10:38
LP87161,00 DKK Autobud08/09/2022 10:22
petersim47@outlook.dk151,00 DKK 08/09/2022 10:22
LP87141,00 DKK Autobud08/09/2022 10:22
petersim47@outlook.dk131,00 DKK 08/09/2022 10:22
LP8790,00 DKK 08/09/2022 10:12
VIKING80,00 DKK 07/09/2022 21:21
NRD70,00 DKK 07/09/2022 21:03
Lars L60,00 DKK 07/09/2022 20:10
Olsen50,00 DKK 07/09/2022 19:35
Auktionstart07/09/2022 13:00