Spisebord med indlægsplade-Fi1996

Bord i egetræ/egetræsfiner fra Gudme Møbelfabrik.  H:72 cm – Ø: 110 cm – Længde med indlægsplade (50 cm) 160 cm.
Fremstår med brugsspor, herunder pletter, ridser og et par finerskader.

Se bordet i Finderiet.

Vindende bud: 1.610,00 DKK

Højeste bud var: Benji

Benji1.610,00 DKK 30/03/2022 20:15
Jesper soerensen1.600,00 DKK Autobud30/03/2022 20:15
Jesper soerensen1.560,00 DKK 30/03/2022 20:14
Benji1.550,00 DKK Autobud30/03/2022 20:14
Benji1.485,00 DKK Autobud30/03/2022 20:13
Jesper soerensen1.475,00 DKK 30/03/2022 20:13
Benji1.465,00 DKK Autobud30/03/2022 20:13
Jesper soerensen1.455,00 DKK 30/03/2022 20:13
Benji1.445,00 DKK Autobud30/03/2022 20:13
Jesper soerensen1.435,00 DKK 30/03/2022 20:13
Benji1.425,00 DKK Autobud30/03/2022 20:13
Jesper soerensen1.415,00 DKK 30/03/2022 20:13
Benji1.405,00 DKK Autobud30/03/2022 20:13
Jesper soerensen1.395,00 DKK 30/03/2022 20:13
Benji1.385,00 DKK Autobud30/03/2022 20:13
Jesper soerensen1.375,00 DKK 30/03/2022 20:13
Benji1.365,00 DKK Autobud30/03/2022 20:12
Jesper soerensen1.355,00 DKK 30/03/2022 20:12
Benji1.345,00 DKK Autobud30/03/2022 20:12
Jesper soerensen1.335,00 DKK 30/03/2022 20:12
Benji1.325,00 DKK 30/03/2022 19:57
johanne svendsen1.315,00 DKK Autobud30/03/2022 19:57
johanne svendsen1.310,00 DKK Autobud30/03/2022 19:57
Benji1.300,00 DKK 30/03/2022 19:57
johanne svendsen1.260,00 DKK 30/03/2022 16:35
Benji1.250,00 DKK Autobud30/03/2022 16:35
Benji1.225,00 DKK Autobud30/03/2022 16:35
johanne svendsen1.215,00 DKK 30/03/2022 16:35
Benji1.047,00 DKK Autobud26/03/2022 10:58
johanne svendsen1.037,00 DKK 26/03/2022 10:58
Benji1.027,00 DKK 25/03/2022 21:01
johanne svendsen1.017,00 DKK Autobud25/03/2022 21:01
johanne svendsen820,00 DKK 24/03/2022 19:33
Ronni810,00 DKK Autobud24/03/2022 19:33
Ronni627,00 DKK Autobud24/03/2022 19:32
johanne svendsen617,00 DKK 24/03/2022 19:32
Ronni530,00 DKK Autobud24/03/2022 19:32
johanne svendsen520,00 DKK 24/03/2022 19:32
Ronni510,00 DKK Autobud24/03/2022 16:37
DanielF500,00 DKK 24/03/2022 16:37
Ronni267,00 DKK 23/03/2022 23:35
johanne svendsen257,00 DKK Autobud23/03/2022 23:35
johanne svendsen110,00 DKK 23/03/2022 20:30
Finn100,00 DKK 22/03/2022 19:57
Auktionstart22/03/2022 17:00