Stelton fiskefad & isspand-Fi3232
Stelton fiskefad samt isspand. Låg på isspand har logo- se billeder.
Fad L: 46 cm – B: 20 cm.
isspand H: 11 cm – Ø: 13 cm.
Fremstår med brugsspor/ridser.
Se det i Finderiet mht. vurdering af stand.
Vindende bud: 300,00 kr.
Højeste bud var: NRD
NRD | 300,00 kr. | 28/05/2023 20:09 | |
Agnethe Loftager | 290,00 kr. | 28/05/2023 19:59 | |
Sommer | 280,00 kr. | 28/05/2023 17:40 | |
Roal | 278,00 kr. | Autobud | 28/05/2023 17:40 |
Roal | 270,00 kr. | Autobud | 28/05/2023 17:39 |
Sommer | 260,00 kr. | 28/05/2023 17:39 | |
Roal | 250,00 kr. | Autobud | 27/05/2023 14:15 |
Mikkelgj | 240,00 kr. | 27/05/2023 14:15 | |
Roal | 230,00 kr. | Autobud | 27/05/2023 14:15 |
Mikkelgj | 220,00 kr. | 27/05/2023 14:15 | |
Roal | 210,00 kr. | 26/05/2023 16:56 | |
Mikkelgj | 200,00 kr. | Autobud | 26/05/2023 16:56 |
Mikkelgj | 150,00 kr. | Autobud | 25/05/2023 22:13 |
Jubii | 140,00 kr. | 25/05/2023 22:13 | |
Mikkelgj | 130,00 kr. | Autobud | 25/05/2023 22:13 |
Jubii | 120,00 kr. | 25/05/2023 22:13 | |
Mikkelgj | 110,00 kr. | 25/05/2023 17:54 | |
M68 | 100,00 kr. | 24/05/2023 21:21 | |
SP1007 | 90,00 kr. | 23/05/2023 14:44 | |
KARULAPS | 80,00 kr. | 21/05/2023 20:44 | |
MostersChoise | 70,00 kr. | 21/05/2023 15:20 | |
NRD | 60,00 kr. | 21/05/2023 8:55 | |
Lars L | 50,00 kr. | 20/05/2023 20:06 | |
Auktionstart | 20/05/2023 13:00 |