Stelton fiskefad & isspand-Fi3232

Stelton fiskefad samt isspand. Låg på isspand har logo- se billeder.

Fad L: 46 cm – B: 20 cm.

isspand H: 11 cm – Ø: 13 cm.

Fremstår med brugsspor/ridser.
Se det i Finderiet mht. vurdering af stand.

Vindende bud: 300,00 DKK

Højeste bud var: NRD

NRD300,00 DKK 28/05/2023 20:09
Agnethe Loftager290,00 DKK 28/05/2023 19:59
Sommer280,00 DKK 28/05/2023 17:40
Roal278,00 DKK Autobud28/05/2023 17:40
Roal270,00 DKK Autobud28/05/2023 17:39
Sommer260,00 DKK 28/05/2023 17:39
Roal250,00 DKK Autobud27/05/2023 14:15
Mikkelgj240,00 DKK 27/05/2023 14:15
Roal230,00 DKK Autobud27/05/2023 14:15
Mikkelgj220,00 DKK 27/05/2023 14:15
Roal210,00 DKK 26/05/2023 16:56
Mikkelgj200,00 DKK Autobud26/05/2023 16:56
Mikkelgj150,00 DKK Autobud25/05/2023 22:13
Jubii140,00 DKK 25/05/2023 22:13
Mikkelgj130,00 DKK Autobud25/05/2023 22:13
Jubii120,00 DKK 25/05/2023 22:13
Mikkelgj110,00 DKK 25/05/2023 17:54
M68100,00 DKK 24/05/2023 21:21
SP100790,00 DKK 23/05/2023 14:44
KARULAPS80,00 DKK 21/05/2023 20:44
MostersChoise70,00 DKK 21/05/2023 15:20
NRD60,00 DKK 21/05/2023 8:55
Lars L50,00 DKK 20/05/2023 20:06
Auktionstart20/05/2023 13:00