Stole 2 (sfs 118)
Fejl og mangler fx. limning, finér slået af enkelte steder, skruer ikke originale visse steder på ryglæn, en stol har lille revne ved ben, se billeder.
Vindende bud: 220,00 kr.
Højeste bud var: Lars K Nielsen
Lars K Nielsen | 220,00 kr. | 22/01/2021 23:54 | |
bent-brammer@mail.dk | 210,00 kr. | 21/01/2021 7:31 | |
Lars K Nielsen | 200,00 kr. | Autobud | 21/01/2021 7:31 |
bent-brammer@mail.dk | 200,00 kr. | 21/01/2021 7:31 | |
Lars K Nielsen | 190,00 kr. | Autobud | 21/01/2021 7:30 |
bent-brammer@mail.dk | 180,00 kr. | 21/01/2021 7:30 | |
Lars K Nielsen | 170,00 kr. | Autobud | 21/01/2021 7:30 |
bent-brammer@mail.dk | 160,00 kr. | 21/01/2021 7:30 | |
Lars K Nielsen | 150,00 kr. | Autobud | 21/01/2021 7:30 |
bent-brammer@mail.dk | 140,00 kr. | 21/01/2021 7:30 | |
Lars K Nielsen | 130,00 kr. | Autobud | 21/01/2021 7:30 |
bent-brammer@mail.dk | 120,00 kr. | 21/01/2021 7:30 | |
Lars K Nielsen | 110,00 kr. | Autobud | 21/01/2021 7:30 |
bent-brammer@mail.dk | 100,00 kr. | 21/01/2021 7:30 | |
Lars K Nielsen | 90,00 kr. | Autobud | 21/01/2021 7:30 |
bent-brammer@mail.dk | 80,00 kr. | 21/01/2021 7:30 | |
Lars K Nielsen | 70,00 kr. | Autobud | 21/01/2021 7:30 |
bent-brammer@mail.dk | 60,00 kr. | 21/01/2021 7:30 | |
Lars K Nielsen | 50,00 kr. | 20/01/2021 22:01 | |
bent-brammer@mail.dk | 40,00 kr. | 17/01/2021 14:25 | |
Søren | 30,00 kr. | 17/01/2021 13:37 | |
bent-brammer@mail.dk | 20,00 kr. | 17/01/2021 9:05 | |
Søren | 10,00 kr. | 16/01/2021 20:53 | |
Auktionstart | 16/01/2021 20:00 |