Stor stentøjsfigur-Fi2242

Liggende stentøjsfigur. Tung. L: 35 cm H: 22 dm B: 23 cm.

Fremstår med brugsspor i glasur og ridser.

Se billeder eller se den i Finderiet.

Vindende bud: 140,00 DKK

Højeste bud var: KG

KG140,00 DKK 20/06/2022 20:12
Ritha130,00 DKK 20/06/2022 13:37
Hj0512120,00 DKK 20/06/2022 5:13
ABCAndreas91110,00 DKK 18/06/2022 20:02
KG100,00 DKK Autobud18/06/2022 10:58
masni100,00 DKK 18/06/2022 10:58
KG90,00 DKK Autobud15/06/2022 15:13
SP100780,00 DKK 15/06/2022 15:13
KG70,00 DKK 14/06/2022 9:38
Lotande60,00 DKK 14/06/2022 9:37
KG50,00 DKK 14/06/2022 4:49
Auktionstart13/06/2022 14:00