Stor stentøjsfigur-Fi2242
Liggende stentøjsfigur. Tung. L: 35 cm H: 22 dm B: 23 cm.
Fremstår med brugsspor i glasur og ridser.
Se billeder eller se den i Finderiet.
Vindende bud: 140,00 kr.
Højeste bud var:
Ritha | 130,00 kr. | 20/06/2022 13:37 | |
Hj0512 | 120,00 kr. | 20/06/2022 5:13 | |
ABCAndreas91 | 110,00 kr. | 18/06/2022 20:02 | |
masni | 100,00 kr. | 18/06/2022 10:58 | |
SP1007 | 80,00 kr. | 15/06/2022 15:13 | |
Lotande | 60,00 kr. | 14/06/2022 9:37 | |
Auktionstart | 13/06/2022 14:00 |