Teak kommode – 1087

Varenummer: Fi1087 Kategorier: ,

Teak kommode med 7 skuffer i god kvalitet. Fremstår med brugsspor fx. ridser på topplade og lidt finerafslag ved bagkant – se billeder. Mål: 75x40x110.

Nuværende bud: 949,00 DKK

Tid tilbage:

Slutdato: 17/06/2021 20:45

Nuværende bud: 949,00 DKK

Benji949,00 DKK Autobud10/06/2021 17:52
Tjavsen929,00 DKK 10/06/2021 17:52
Benji879,00 DKK Autobud10/06/2021 17:52
Tjavsen859,00 DKK 10/06/2021 17:52
Benji770,00 DKK Autobud10/06/2021 15:11
zira750,00 DKK 10/06/2021 15:11
Benji730,00 DKK Autobud10/06/2021 15:11
zira710,00 DKK 10/06/2021 15:11
Benji690,00 DKK Autobud10/06/2021 15:10
zira670,00 DKK 10/06/2021 15:10
Benji650,00 DKK Autobud10/06/2021 15:10
zira630,00 DKK 10/06/2021 15:10
Benji610,00 DKK Autobud10/06/2021 15:10
zira590,00 DKK 10/06/2021 15:10
Benji570,00 DKK Autobud10/06/2021 15:10
zira550,00 DKK 10/06/2021 15:10
Benji420,00 DKK Autobud10/06/2021 15:10
zira400,00 DKK 10/06/2021 15:10
Benji220,00 DKK 10/06/2021 13:26
petersim47@outlook.dk200,00 DKK Autobud10/06/2021 13:26
petersim47@outlook.dk160,00 DKK 10/06/2021 10:55
NRD140,00 DKK 10/06/2021 6:36
Lars L120,00 DKK 09/06/2021 20:08
Szymonstefanski88@gmail.com113,00 DKK Autobud09/06/2021 20:08
Szymonstefanski88@gmail.com100,00 DKK 09/06/2021 18:37
Auktionstart09/06/2021 17:00