Teak kommode – 1087
Teak kommode med 7 skuffer i god kvalitet. Fremstår med brugsspor fx. ridser på topplade og lidt finerafslag ved bagkant – se billeder. Mål: 75x40x110.
Vindende bud: 1.140,00 kr.
Højeste bud var: Benji
Benji | 1.140,00 kr. | Autobud | 17/06/2021 20:44 |
Benji | 1.100,00 kr. | Autobud | 17/06/2021 20:43 |
Benji | 1.060,00 kr. | Autobud | 14/06/2021 21:52 |
Peter Simonsen | 1.040,00 kr. | 14/06/2021 21:52 | |
Benji | 1.020,00 kr. | Autobud | 14/06/2021 21:50 |
Peter Simonsen | 1.000,00 kr. | 14/06/2021 21:50 | |
Benji | 949,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 17:52 |
Tjavsen | 929,00 kr. | 10/06/2021 17:52 | |
Benji | 879,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 17:52 |
Tjavsen | 859,00 kr. | 10/06/2021 17:52 | |
Benji | 770,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 15:11 |
zira | 750,00 kr. | 10/06/2021 15:11 | |
Benji | 730,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 15:11 |
zira | 710,00 kr. | 10/06/2021 15:11 | |
Benji | 690,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 15:10 |
zira | 670,00 kr. | 10/06/2021 15:10 | |
Benji | 650,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 15:10 |
zira | 630,00 kr. | 10/06/2021 15:10 | |
Benji | 610,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 15:10 |
zira | 590,00 kr. | 10/06/2021 15:10 | |
Benji | 570,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 15:10 |
zira | 550,00 kr. | 10/06/2021 15:10 | |
Benji | 420,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 15:10 |
zira | 400,00 kr. | 10/06/2021 15:10 | |
Benji | 220,00 kr. | 10/06/2021 13:26 | |
Peter Simonsen | 200,00 kr. | Autobud | 10/06/2021 13:26 |
Peter Simonsen | 160,00 kr. | 10/06/2021 10:55 | |
NRD | 140,00 kr. | 10/06/2021 6:36 | |
Lars L | 120,00 kr. | 09/06/2021 20:08 | |
Auktionstart | 09/06/2021 17:00 |