Teak sofabord med vendbar bordplade – Fi1055

Retro sofabord med bladhylde – L:145 – B:59 – H:52 cm. Bordplade fineret med formica på bagsiden. Bordet fremstår med brugsspor/mærker.

Vindende bud: 901,00 DKK

Højeste bud var: Rwe

Rwe901,00 DKK Autobud08/06/2021 19:37
Tirod876,00 DKK 08/06/2021 19:37
Rwe775,00 DKK 08/06/2021 19:32
Tirod750,00 DKK Autobud08/06/2021 19:32
Tirod738,00 DKK Autobud08/06/2021 19:31
Rwe713,00 DKK 08/06/2021 19:31
Tirod688,00 DKK 04/06/2021 6:08
zira663,00 DKK 01/06/2021 20:19
Bodil638,00 DKK Autobud01/06/2021 20:18
zira625,00 DKK 01/06/2021 20:18
Bodil575,00 DKK Autobud01/06/2021 20:18
zira550,00 DKK 01/06/2021 20:18
Bodil425,00 DKK Autobud01/06/2021 20:17
zira400,00 DKK 01/06/2021 20:17
Bodil275,00 DKK Autobud01/06/2021 19:41
MostersChoise250,00 DKK 01/06/2021 19:41
Bodil225,00 DKK Autobud01/06/2021 8:46
Lars200,00 DKK 01/06/2021 8:46
Bodil175,00 DKK Autobud31/05/2021 23:33
Lars150,00 DKK 31/05/2021 23:33
Bodil125,00 DKK 31/05/2021 22:21
Nyhaab100,00 DKK 31/05/2021 18:28
Auktionstart31/05/2021 8:00