Teak sofabord med vendbar bordplade – Fi1055
Retro sofabord med bladhylde – L:145 – B:59 – H:52 cm. Bordplade fineret med formica på bagsiden. Bordet fremstår med brugsspor/mærker.
Vindende bud: 901,00 kr.
Højeste bud var: Rwe
Rwe | 901,00 kr. | Autobud | 08/06/2021 19:37 |
Tirod | 876,00 kr. | 08/06/2021 19:37 | |
Rwe | 775,00 kr. | 08/06/2021 19:32 | |
Tirod | 750,00 kr. | Autobud | 08/06/2021 19:32 |
Tirod | 738,00 kr. | Autobud | 08/06/2021 19:31 |
Rwe | 713,00 kr. | 08/06/2021 19:31 | |
Tirod | 688,00 kr. | 04/06/2021 6:08 | |
zira | 663,00 kr. | 01/06/2021 20:19 | |
Bodil | 638,00 kr. | Autobud | 01/06/2021 20:18 |
zira | 625,00 kr. | 01/06/2021 20:18 | |
Bodil | 575,00 kr. | Autobud | 01/06/2021 20:18 |
zira | 550,00 kr. | 01/06/2021 20:18 | |
Bodil | 425,00 kr. | Autobud | 01/06/2021 20:17 |
zira | 400,00 kr. | 01/06/2021 20:17 | |
Bodil | 275,00 kr. | Autobud | 01/06/2021 19:41 |
MostersChoise | 250,00 kr. | 01/06/2021 19:41 | |
Bodil | 225,00 kr. | Autobud | 01/06/2021 8:46 |
Lars | 200,00 kr. | 01/06/2021 8:46 | |
Bodil | 175,00 kr. | Autobud | 31/05/2021 23:33 |
Lars | 150,00 kr. | 31/05/2021 23:33 | |
Bodil | 125,00 kr. | 31/05/2021 22:21 | |
Nyhaab | 100,00 kr. | 31/05/2021 18:28 | |
Auktionstart | 31/05/2021 8:00 |