Thomas Sabo sølvring-Fi2307

Thomas Sabo sølvring med sten, måske Zirkonia? – stemplet 925.
Bredde: 1,2 cm. Ø:1,9 cm. Angiveligt str. 49

Har brugsspor.

Vindende bud: 70,00 DKK

Højeste bud var: edith

edith70,00 DKK 21/07/2022 20:19
Lars60,00 DKK 19/07/2022 17:27
892050,00 DKK 19/07/2022 14:03
Auktionstart08/07/2022 8:00