Tine Hind-Fi1456
Tine Hind litografi/billede med titlen “Spejling”.
Nummereret og signeret- 55×75 cm.
Brugsspor.
For at se flere billeder. Swipe/bladr på tablet/mobil – Ved PC brug piletaster.
Vindende bud: 170,00 kr.
Højeste bud var:
170,00 kr. | 19/10/2021 19:59 | ||
steffen | 160,00 kr. | 19/10/2021 19:41 | |
MostersChoise | 150,00 kr. | Autobud | 19/10/2021 12:36 |
140,00 kr. | 19/10/2021 12:36 | ||
MostersChoise | 130,00 kr. | 19/10/2021 12:09 | |
AS | 120,00 kr. | 17/10/2021 22:38 | |
steffen | 110,00 kr. | 17/10/2021 19:05 | |
AS | 100,00 kr. | Autobud | 17/10/2021 19:05 |
steffen | 100,00 kr. | 17/10/2021 19:05 | |
AS | 90,00 kr. | 17/10/2021 6:52 | |
Birgitte | 80,00 kr. | 16/10/2021 23:15 | |
AS | 70,00 kr. | 14/10/2021 21:37 | |
MostersChoise | 60,00 kr. | 14/10/2021 17:47 | |
steffen | 50,00 kr. | 12/10/2021 10:38 | |
Auktionstart | 11/10/2021 9:00 |