Tine Hind-Fi1456

Varenummer: Fi1456 Kategori: Tags: , , , ,

Tine Hind litografi/billede med titlen “Spejling”.
Nummereret og signeret- 55×75 cm.
Brugsspor.
For at se flere billeder. Swipe/bladr på tablet/mobil – Ved PC brug piletaster.

Nuværende bud: 90,00 DKK

Tid tilbage:

Slutdato: 19/10/2021 20:00

Nuværende bud: 90,00 DKK

AS90,00 DKK 17/10/2021 6:52
Birgitte80,00 DKK 16/10/2021 23:15
AS70,00 DKK 14/10/2021 21:37
MostersChoise60,00 DKK 14/10/2021 17:47
steffen50,00 DKK 12/10/2021 10:38
Auktionstart11/10/2021 9:00