Trækrukke med tin-Fi2578

Ældre trækrukke med tinlåg og dekoration.

H: 13 cm Ø: 12 cm.

Låg med stempel.

Fremstår med brugsspor som mærker/ridser i træ – 2 tinbeslag/blade mangler et søm. Se billeder.

Vindende bud: 406,00 DKK

Højeste bud var: Bodil

Bodil406,00 DKK 22/09/2022 20:11
MostersChoise399,00 DKK Autobud22/09/2022 20:11
MostersChoise396,00 DKK Autobud22/09/2022 20:11
Bodil386,00 DKK 22/09/2022 20:11
MostersChoise376,00 DKK Autobud22/09/2022 20:11
Bodil366,00 DKK 22/09/2022 20:11
MostersChoise356,00 DKK 22/09/2022 19:43
Bodil346,00 DKK Autobud22/09/2022 19:43
Bodil317,00 DKK Autobud22/09/2022 19:37
MostersChoise307,00 DKK 22/09/2022 19:37
Bodil260,00 DKK 21/09/2022 10:35
zira250,00 DKK Autobud21/09/2022 10:35
zira235,00 DKK 20/09/2022 9:05
Je225,00 DKK Autobud20/09/2022 9:05
Je170,00 DKK 16/09/2022 6:13
Bodil160,00 DKK Autobud16/09/2022 6:13
Je159,00 DKK 16/09/2022 6:13
Bodil100,00 DKK Autobud15/09/2022 16:06
Helle Fyrst90,00 DKK 15/09/2022 16:06
Bodil80,00 DKK Autobud15/09/2022 16:05
Helle Fyrst70,00 DKK 15/09/2022 16:05
Bodil60,00 DKK 15/09/2022 9:11
Lars L50,00 DKK 14/09/2022 20:05
Auktionstart14/09/2022 13:00