Trip Trap Randers Rådhus-Fi3185
Trip trap “Randers Rådhus” – 1: 150.
Fremstår med lidt brugsspor og mangler flag i top.
Vindende bud: 310,00 kr.
Højeste bud var: lgj
lgj | 310,00 kr. | 26/04/2023 22:05 | |
Michael steiner | 300,00 kr. | Autobud | 26/04/2023 22:04 |
lgj | 290,00 kr. | 26/04/2023 22:04 | |
Michael steiner | 280,00 kr. | Autobud | 26/04/2023 22:04 |
lgj | 270,00 kr. | 26/04/2023 22:04 | |
Michael steiner | 260,00 kr. | Autobud | 26/04/2023 22:04 |
lgj | 250,00 kr. | 26/04/2023 22:04 | |
Michael steiner | 210,00 kr. | 26/04/2023 21:18 | |
lgj | 200,00 kr. | Autobud | 26/04/2023 21:18 |
Michael steiner | 200,00 kr. | 26/04/2023 21:18 | |
lgj | 168,00 kr. | Autobud | 26/04/2023 21:18 |
Michael steiner | 158,00 kr. | 26/04/2023 21:18 | |
lgj | 90,00 kr. | Autobud | 26/04/2023 21:17 |
Michael steiner | 80,00 kr. | 26/04/2023 21:17 | |
lgj | 70,00 kr. | Autobud | 26/04/2023 21:17 |
Michael steiner | 60,00 kr. | 26/04/2023 21:17 | |
lgj | 50,00 kr. | 26/04/2023 13:00 | |
Auktionstart | 25/04/2023 9:00 |