Ankestyrelsen er kommet frem til, at Nordværk alene må benytte hjemmesiden til at udbyde genbrugsgenstande fra eget opland, altså Nordværks seks ejerkommuner. Derfor bliver vi nødt til at afslutte det gode samarbejde med kollegaerne i Skanderborg, Randers og Sønderborg fra nytår. Det betyder også, at der fra 2024 kun er mulighed for at afhente købte genstande fra Nordværks genbrugsbutik i Hjørring.

Ulrich tryk-Fi3630

Varenummer: Fi3640 Kategorier: , Tags: , , ,

Tryk af Kjeld Ulrich i ramme og passepartout.

Signeret og nummereret 190/250.

Fremstår med lidt brugsspor.

Se det i Finderiet.

Vindende bud: 230,00 DKK

Højeste bud var: ST

ST230,00 DKK 23/11/2023 20:00
Gimlie220,00 DKK 23/11/2023 19:57
Viggo210,00 DKK 23/11/2023 19:51
ST200,00 DKK 23/11/2023 19:36
Viggo190,00 DKK Autobud23/11/2023 19:35
ST180,00 DKK 23/11/2023 19:35
Viggo170,00 DKK Autobud23/11/2023 19:35
ST160,00 DKK 23/11/2023 19:35
Viggo150,00 DKK 23/11/2023 19:34
ST140,00 DKK 23/11/2023 19:23
Gimlie130,00 DKK 23/11/2023 19:02
ST120,00 DKK 22/11/2023 7:56
Mia_r110,00 DKK Autobud22/11/2023 7:56
ST110,00 DKK 22/11/2023 7:56
Mia_r100,00 DKK Autobud22/11/2023 7:56
ST90,00 DKK 22/11/2023 7:56
Mia_r80,00 DKK 21/11/2023 23:40
ST70,00 DKK 17/11/2023 6:42
Gimlie60,00 DKK 16/11/2023 22:23
ST50,00 DKK 16/11/2023 14:21
Auktionstart16/11/2023 8:00