Væglamper – 0871
2 retro væglamper i blå metal med teak. Begge lamper fremstår med brugsspor. Mangler stik. Messing flexarm.
Vindende bud: 423,00 kr.
Højeste bud var:
423,00 kr. | 14/04/2021 21:34 | ||
Tfh | 413,00 kr. | Autobud | 13/04/2021 23:23 |
Ask | 410,00 kr. | 13/04/2021 23:23 | |
Tfh | 400,00 kr. | Autobud | 13/04/2021 23:23 |
Ask | 390,00 kr. | 13/04/2021 23:23 | |
Tfh | 380,00 kr. | Autobud | 13/04/2021 23:19 |
Ask | 370,00 kr. | 13/04/2021 23:19 | |
Tfh | 360,00 kr. | 13/04/2021 23:05 | |
Ask | 350,00 kr. | Autobud | 13/04/2021 23:05 |
Ask | 334,00 kr. | Autobud | 13/04/2021 23:05 |
Tfh | 324,00 kr. | 13/04/2021 23:05 | |
Ask | 310,00 kr. | 08/04/2021 16:27 | |
zira | 300,00 kr. | Autobud | 08/04/2021 16:27 |
zira | 270,00 kr. | 08/04/2021 15:41 | |
Ask | 260,00 kr. | Autobud | 08/04/2021 15:41 |
Ask | 230,00 kr. | Autobud | 07/04/2021 20:29 |
Morie | 220,00 kr. | 07/04/2021 20:29 | |
Ask | 210,00 kr. | 07/04/2021 20:10 | |
zira | 200,00 kr. | Autobud | 07/04/2021 20:10 |
zira | 180,00 kr. | Autobud | 07/04/2021 20:08 |
Lars L | 170,00 kr. | 07/04/2021 20:08 | |
zira | 160,00 kr. | 07/04/2021 19:34 | |
Ask | 150,00 kr. | Autobud | 07/04/2021 19:34 |
Ask | 110,00 kr. | Autobud | 07/04/2021 11:32 |
JytteS | 100,00 kr. | 07/04/2021 11:32 | |
Ask | 50,00 kr. | 07/04/2021 11:22 | |
Auktionstart | 07/04/2021 7:00 |