Væglamper – 0871

2 retro væglamper i blå metal med teak. Begge lamper fremstår med brugsspor. Mangler stik. Messing flexarm.

Vindende bud: 423,00 DKK

Højeste bud var: Signe

Signe423,00 DKK 14/04/2021 21:34
Tfh413,00 DKK Autobud13/04/2021 23:23
Ask410,00 DKK 13/04/2021 23:23
Tfh400,00 DKK Autobud13/04/2021 23:23
Ask390,00 DKK 13/04/2021 23:23
Tfh380,00 DKK Autobud13/04/2021 23:19
Ask370,00 DKK 13/04/2021 23:19
Tfh360,00 DKK 13/04/2021 23:05
Ask350,00 DKK Autobud13/04/2021 23:05
Ask334,00 DKK Autobud13/04/2021 23:05
Tfh324,00 DKK 13/04/2021 23:05
Ask310,00 DKK 08/04/2021 16:27
zira300,00 DKK Autobud08/04/2021 16:27
zira270,00 DKK 08/04/2021 15:41
Ask260,00 DKK Autobud08/04/2021 15:41
Ask230,00 DKK Autobud07/04/2021 20:29
Morie220,00 DKK 07/04/2021 20:29
Ask210,00 DKK 07/04/2021 20:10
zira200,00 DKK Autobud07/04/2021 20:10
zira180,00 DKK Autobud07/04/2021 20:08
Lars L170,00 DKK 07/04/2021 20:08
zira160,00 DKK 07/04/2021 19:34
Ask150,00 DKK Autobud07/04/2021 19:34
Ask110,00 DKK Autobud07/04/2021 11:32
JytteS100,00 DKK 07/04/2021 11:32
Ask50,00 DKK 07/04/2021 11:22
Auktionstart07/04/2021 7:00