Vintage armbånd-Fi2083

Genopslag.

Forgyldt armbånd- ikke ægte guld ( er testet ved guldsmed). Stemplet CT 18750 og 18 K.

Fremstår med patina men i pæn stand. L: 19 cm – B: 2,5 cm.

Se det i Finderiet.

Vundne auktionsvarer skal afhentes i Finderiet senest 5 hverdage efter endt auktion eller efter nærmere aftale via auktion@finderiet.dk

Vindende bud: 187,00 DKK

Højeste bud var: Olsen

Olsen187,00 DKK 08/05/2022 19:30
8920177,00 DKK 07/05/2022 18:14
Julie_neergaard_kristiansen@hotmail.com167,00 DKK 06/05/2022 19:11
8920157,00 DKK 04/05/2022 12:52
Olsen155,00 DKK Autobud04/05/2022 12:52
Olsen135,00 DKK Autobud03/05/2022 15:38
Ali125,00 DKK 03/05/2022 15:38
Olsen115,00 DKK Autobud29/04/2022 10:08
Lotande105,00 DKK 29/04/2022 10:08
Olsen95,00 DKK Autobud29/04/2022 10:08
Lotande85,00 DKK 29/04/2022 10:08
Olsen75,00 DKK 28/04/2022 20:28
Auktionstart28/04/2022 9:00