Vintage Ehapa kontorstol-Fi3458
Meget patineret kontorstol fra Ehapa med lædersæde – kan justeres i højden.
Fremstår med brugsspor samt revne/knæk i ring ved fod -er tapet. Envidere mangler en skrue ved fod.
Er lidt ustabil ved sædet ved drejefunktionen.
Se billeder eller se den i Finderiet.
Vindende bud: 510,00 kr.
Højeste bud var: zira
zira | 510,00 kr. | 07/09/2023 19:56 | |
Andrearoed | 500,00 kr. | Autobud | 07/09/2023 19:56 |
Andrearoed | 415,00 kr. | 06/09/2023 22:16 | |
zira | 405,00 kr. | Autobud | 06/09/2023 22:16 |
zira | 350,00 kr. | Autobud | 06/09/2023 14:43 |
MostersChoise | 340,00 kr. | 06/09/2023 14:43 | |
zira | 330,00 kr. | Autobud | 06/09/2023 0:13 |
Cajak | 320,00 kr. | 06/09/2023 0:13 | |
zira | 310,00 kr. | Autobud | 05/09/2023 23:15 |
Cajak | 300,00 kr. | 05/09/2023 23:15 | |
zira | 290,00 kr. | Autobud | 05/09/2023 23:15 |
Cajak | 280,00 kr. | 05/09/2023 23:15 | |
zira | 270,00 kr. | 05/09/2023 20:06 | |
Lilleli | 250,00 kr. | Autobud | 05/09/2023 15:19 |
Lilleli | 230,00 kr. | Autobud | 05/09/2023 15:19 |
Lilleli | 210,00 kr. | 05/09/2023 14:51 | |
zira | 200,00 kr. | Autobud | 05/09/2023 14:51 |
zira | 95,00 kr. | Autobud | 05/09/2023 0:33 |
Cajak | 85,00 kr. | 05/09/2023 0:33 | |
zira | 75,00 kr. | 04/09/2023 21:14 | |
Auktionstart | 04/09/2023 13:00 |